Podgrzewacze zapachowe czy klasyczne?Podgrzewacze zapachowe czy klasyczne? Zastanawialiście się może kiedyś nad tym, co wybrać? Czy lepsze będą podgrzewacze zapachowe? Czy może lepiej sprawdzą się podgrzewacze klasyczne? Niezależnie od tego, co wybierzecie, warto dowiedzieć się czym tak naprawdę są podgrzewacze i jak je stosować.

Co to są podgrzewacze?

Podgrzewacze to nic innego jak niewielkie świeczki, i nie są to świeczki zapachowe. Inna nazwa podgrzewaczy to tealight. Można je kupić dosłownie wszędzie. Dostępne są w sklepach internetowych ze świeczkami. Można się na nie natknąć w drogeriach i supermarketach. Pewnie nawet teraz gdzieś w domu możecie znaleźć kilka podgrzewaczy. Warto wiedzieć, że bardziej opłaca się kupić duże opakowania podgrzewaczy, gdyż wtedy cena za jedną sztukę jest najkorzystniejsza. I już wiecie co świeczka sojowa ma do podgrzewacza.

Najczęściej są to niewielkie, okrągłe świeczki w aluminiowych foremkach. Mają cienkie i krótkie knoty. Wypalają się do samego końca. Można, więc z czystym sercem powiedzieć, że są niezwykle efektywne i bardzo opłacalne. Na rynku dostępne są tealighty o różnych czasach palenia, więc warto sprawdzić, które palą się najdłużej i te wybrać.

Co wybrać? Podgrzewacze zapachowe czy klasyczne?

Wybór tak naprawdę zależy tylko od nas i naszych osobistych preferencji. Trzeba tylko pamiętać o tym, że podgrzewacze zapachowe nie wszędzie znajdują zastosowanie. W przypadku kominków zapachowych, w których topimy woski, lepiej jest stosować klasyczne podgrzewacze, podgrzewacze bezzapachowe. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się zapachem wosku i nie będzie on mieszał się z zapachem podgrzewacza. Takie neutralne podgrzewacze są najczęściej stosowane w przypadku, kiedy nie chcemy żadnego obcego zapachu. Oczywiście można stosować zapachowe podgrzewacze w kominkach, ale musi to być świadoma decyzja.

Natomiast podgrzewacze zapachowe idealnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie chcemy zadbać o odpowiedni nastrój i chcemy też cieszyć się jakimś delikatnym zapachem. Jeśli chodzi o zapachy to dostępna jest ich cała gama i bez problemu znajdziemy taki zapach jaki najbardziej nas interesuje. I nawet, jeśli to będzie zapach szarlotki, pieczywa, czy zielonego jabłuszka z cytryną, bez problemu jesteśmy w stanie kupić taki podgrzewacz. Warto ich szukać w wyspecjalizowanych sklepach internetowych zajmujących się sprzedażą świeczek.

Komentarze: 7


noavatar.png
Yahu 2018-03-25

Z ochotą po to sięgnę jeśli tylko znajdę

noavatar.png
sentysz 2018-03-25

O tym nawet nie spotkałem. Kiedyś myślałem, że wszystko o tym wiem a teraz zaśmiałem.

noavatar.png
Paweł W. 2018-03-27

Tak, znam. Uważam, że to super

noavatar.png
Spiący 2018-03-27

Zapytaliście co waszym zdaniem jest niepotrzebne. W tekście nie ma nic o tym, żeby teraz każdy każdego przekonywał, że ma rację

noavatar.png
Marek_PN 2018-03-27

Niezły relacja i czyta się to z prawdziwa przyjemnością.

noavatar.png
zapachy słońca 2018-04-03

Obstawiam, że powód jest prosty.

noavatar.png
ukryty 2018-04-03

Ogromnie wesołe i przyciągające.

Top