Świece Yankee Candle – opinieDla nikogo, kto poważnie interesuje się świecami zapachowymi nie będzie zaskoczeniem, że świecie Yankee Candle cieszą się ogromnym powodzeniem. Wynika to zapewne z tego, że są przygotowywane w odpowiedni sposób. Producenci tych świeczek wysoko ustawili poprzeczkę stawiając sobie na cel, wypuszczenie naprawdę dobrego i sprawdzonego produktu. Podstawowe zalety świeczek Yankee Candle to:

  • Użycie do ich produkcji dobrych jakościowo wosków. Są one naturalne i nietoksyczne, co ma ogromne znaczenie.
  • Dobieranie odpowiedniej mocy aromatów, dzięki czemu zapach świeczek zapachowych jest zbliżony do naturalnego.
  • Ładne i odpowiednio dopasowane wzornictwo, charakterystyczne szklane słoje z przykrywkami. Świeczki tej firmy charakteryzują się bardzo ładnymi formami.
  • Długość spalania, dzięki czemu świeczki potrafią spalać się naprawdę bardzo długo.

Dzięki temu, świeczki firmy Yankee cieszą się niesłabnącym powodzeniem i mają dobre opinie wśród użytkowników. Używane są na co dzień przez ludzi na całym świecie i szukając opinii o nich można znaleźć niemal same pozytywne. Tak, świece Yankee Candle to klasa sama w sobie.

Wysoka jakość to podstawa

Cechą charakterystyczną świeczek Yankee Candle są ich szklane słoje. Ale ważniejsze jest coś innego. Najważniejsza jest jakość wykonania i składniki użyte do produkcji tych świeczek. Użyty jest wosk najwyższej jakości, zawsze stosowane są bawełniane knoty. Olejki eteryczne użyte do aromatyzowania świec są pochodzenia naturalnego, roślinnego. Całość jest bardzo dokładnie badana w laboratoriach firmy.

Nie każdy wie, ale nad kompozycjami zapachowymi świeczek pracują specjalnie zatrudnione osoby. Są to eksperci zajmujący się tworzeniem zapachów. Bardzo często są to zawodowi perfumiarze, których nosy pozwalają na stworzenie tak ciekawych i zniewalających koncepcji zapachowych.

Nie tylko świeczki

Yankee Candle to producent nie tylko świeczek w szklanych słojach. Produkują oni także samplery, zapachy do samochodu, zapachy elektryczne, kuleczki i dyfuzory zapachowe, telighty. Można powiedzieć, że zajmują się produkcją wszystkiego, co służy do rozsiewania przyjemnego zapachu. I trzeba przyznać, że wychodzi im to bardzo dobrze. Wszystko, co jest sygnowane tą nazwą pachnie niezwykle przyjemnie.

Top