Jak dbać o etui na telefon? Poznaj przydatne wskazówki

Jak dbać o etui na telefon? Poznaj przydatne wskazówki

 

Pokrowiec na telefon, tak jak każdy inny przedmiot, musi być odpowiednio zadbany, aby pełnił swoją funkcję jak najdłużej. Jak właściwie dbać o etui na telefon, żeby zawsze prezentowało się dobrze? Co należy robić, a czego lepiej unikać? Zachęcamy do zapoznania się z przedstawionymi poniżej poradami.

Dlaczego potrzebuję pokrowca na telefon?

Właściwie dobrane etui ochroni twój telefon przed zarysowaniami oraz mało estetycznymi, tłustymi plamami po palcach. Ponadto zastosowanie takich materiałów jak termoplastyczny poliuretan i poliwęglan wpływają na niezwykłą ochronę przed uderzeniami i wstrząsami. Dodatkowe wzmocnienia wokół aparatu sprawią, że soczewka nie ma bezpośredniego kontaktu z podłożem.

Rodzaje etui na telefon

Na rynku dostępne są różne pokrowce na telefon, które różnią się nieco przeznaczeniem, funkcjonalnością i właściwościami. Jednak zdecydowany prym wiodą etui przezroczyste i różnobarwne. Są miękkie, łatwe w montażu i demontażu, a dzięki różnym kolorom możesz łatwo zmienić wygląd swojego smartfona i dopasować go do swoich preferencji.

Etui z satynową ramką na iPhone 12 Pro Max – 3mk Satin Armor Case+

 

Regularne czyszczenie case na telefon podstawą sukcesu

 

Do czyszczenia etui nie powinno się używać żadnych mocniejszych środków czystości. Mogą one uszkodzić powłokę, z której wykonana jest obudowa na telefon. Może to skutkować osłabieniem i pozbawieniem jej właściwości. Z tego powodu nie stosuj środków silnie wybielających lub dogłębnie oczyszczających. Na dłuższą metę może to znacznie pogorszyć stan obudowy, zamiast go poprawić.

Obudowa na telefon wysokiej jakości

 

Aby cieszyć się jak najdłużej świetnym wyglądem i funkcjonalnością obudowy na telefon warto zainwestować w produkt wysokiej jakości. Wykonanie z najlepszych materiałów sprawi, że nie będziesz musiał często wymieniać swojego pokrowca z uwagi na zużycie. Odpowiednie dobrane materiały sprawiają, że sprzęt jest odporny na promieniowanie UV, dzięki temu proces żółknięcia jest ograniczony do minimum. Nie tylko pokrowce z najwyższej jakości materiałów, ale też bardzo duży wybór najwyższej jakości etui na telefon kupisz w 3mk.pl.

Etui na iPhone 11 Pro – 3mk Matt Case Strawberry

 

Jak czyścić etui?

Przeważnie do wyczyszczenia swojego pokrowca potrzebujesz miseczkę z ciepłą wodą, do której wlejesz odrobinę płynu do mycia naczyń. Za pomocą delikatnej szczoteczki do mycia zębów, czyść ostrożnie pokrowiec kolistymi ruchami, aby dotrzeć do wszystkich miejsc. Po dokładnym oczyszczeniu przepłucz czystą wodą. Wytrzyj produkt do sucha miękką ściereczką i pozostaw do całkowitego wyschnięcia, na co najmniej godzinę.

Czy można prać pokrowiec na telefon w pralce?

Oczywiście! Pojawiające się nowości na rynku wychodzą naprzeciw oczekiwaniom konsumentów i sprawiają, że mycie obudowy może być łatwe, proste i przyjemne. Elastyczny materiał TPU może być prany w pralce, nie odbarwia się nawet przy użyciu środka na bazie alkoholu.

Etui na iPhone 14 – 3mk Matt Case Lychee

Higiena na co dzień

Warto wyrobić sobie nawyk codziennego czyszczenia etui na telefon i samego urządzenia, np. każdego dnia wieczorem. Do tego celu warto używać ściereczek bezpyłowych czy szmatek z mikrofibry bądź chusteczek przeznaczonych do przecierania okularów.

Dbanie o higienę twoich gadżetów to podstawa estetycznego wyglądu, jak i ochrony przed wirusami i zarazkami. Dlatego pamiętaj, aby regularnie czyścić zarówno swoje sprzęty elektroniczne, jak i akcesoria, z którymi mają styczność. Dzięki temu z pewnością będą nie tylko lepiej wyglądać, ale też dłużej ci służyć.

Exit mobile version