Kup szafę Samsung AirDresser i odbierz perfumy od Mo61!

Samsung AirDresser

Fot: producenta

Samsung AirDresser to szafa parowa, która potrafi zaprowadzić w garderobie niemałą rewolucję. Relacje z użytkowania szafy AirDresser możemy śledzić m.in. na Instagramie Kasi Sokołowskiej, która w tym roku ponownie została ambasadorką produktu. Teraz, we współpracy z perfumerią Mo61, Samsung przygotował dla konsumentów wyjątkową promocję obowiązującą przy zakupie tego urządzenia.

To, jak odbieramy różne zapachy, w dużym stopniu uzależnione jest od okoliczności. Zapach świeżo upieczonej potrawy pobudza nasze kubki smakowe i poprawia humor, ale przecież nie chcemy, aby wnikał w nasze ubrania i towarzyszył nam przez resztę dnia. Dzięki szafie odświeżającej Samsung AirDresser możemy pozbyć się nieprzyjemnej woni szybko i skutecznie, a do tego wygładzić odzież i poddać ją dezynfekcji. Szafa Samsung AirDresser nada naszym ubraniom perfekcyjną świeżość oraz nieskazitelny wygląd, a jeśli zechcemy otuli je nutą naszych ulubionych perfum.

 

„Przykładam dużą wagę do tego, aby dbać o odzież w sposób odpowiedni i odpowiedzialny. Taki, który zagwarantuje nieskazitelny wygląd tkanin, ale także zapewni im dłuższe życie. Ubrania łatwo przesiąkają zapachami otoczenia, nawet po krótkim czasie, i ciężko jest się ich potem pozbyć. Niestety, zbyt częste pranie może doprowadzić do wyblaknięcia koloru lub zmiany struktury tkaniny, a tego chciałabym uniknąć. Dzięki szafie parowej AirDresser regularne odświeżanie ubrań – nawet po każdym założeniu – jest bardzo bezpieczne i wygodne. W szybki sposób mogę pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, a nawet więcej – mogę nadać ubraniom zapach wybranych perfum” – mówi Kasia Sokołowska, ambasadorka szafy Samsung AirDresser.

Fot: producenta

Technologia i perfumy

Świeża, pachnąca i pozbawiona zagnieceń odzież potrafi wprowadzić nas w dobre samopoczucie na cały dzień. Taki efekt możemy osiągnąć w bardzo prosty, szybki i bezproblemowy sposób, bez konieczności odbywania czasochłonnych wizyt w pralni. Dzięki wykorzystaniu silnego podmuchu powietrza JetAir szafa parowa Samsung AirDresser skutecznie oczyszcza odzież z drobnych pyłków i kurzu. Urządzenie dba również o nieskazitelny wygląd naszych ubrań poprzez wygładzenie powstałych zagnieceń, a także posiada funkcję suszenia ubrań po deszczu. Funkcja dezynfekcji umożliwia likwidację wirusów, bakterii, alergenów oraz innych zarazków*, a lampa UV w połączeniu z filtrem ceramicznym skutecznie pozbywa się nieprzyjemnych zapachów**. Jeśli naniesiemy kilka kropel ulubionych perfum na chusteczkę i umieścimy ją w filtrze FreshFinish, dodatkowo podkreślimy świeżość naszych ubrań, które otulą nas swoim wyjątkowym zapachem.

 

Skorzystaj z pachnącej promocji Samsung x Mo61

Mo61 to perfumeria znana z personalizowanych kompozycji zapachowych. Tym razem, specjalnie z myślą o zastosowaniu w szafie parowej Samsung AirDresser, projektanci perfum opracowali aż trzy wyjątkowe zapachy. „So elegant” nada szyku biznesowym stylizacjom, „So cool” doskonale sprawdzi się na co dzień, a „So fit” doda nam energii podczas treningów. Teraz, przy zakupie szafy Samsung AirDresser, możesz otrzymać ten zestaw w prezencie.

Aby skorzystać z promocji należy dokonać zakupu szafy parowej Samsung AirDresser i spełnić warunki wyszczególnione w regulaminie akcji. Zestaw trzech wyjątkowych zapachów otrzymasz po weryfikacji zgłoszenia.

Promocja trwa od 13 grudnia br. do 12 czerwca 2022 r. lub do wyczerpania puli prezentów. Szczegółowe warunki promocji Samsung można znaleźć na stronie: www.promocja-airdresser.samsung.pl.

źródło: informacja prasowa producenta

Exit mobile version