lampki choinkowe Twinkly, fot: producenta

Lampki choinkowe? Pomyślcie o Twinkly

Idą święta, więc coraz więcej osób zadaje sobie jedno, kluczowe pytanie: jakie lampki choinkowe kupić? Jeśli stoicie przed podobnym dylematem, to polecam Wam zainteresować się ofertą firmy Twinkly. Producent oferuje inteligentne lampki, co jest pewnego rodzaju innowacją.

Inteligentne lampki choinkowe to ten segment rynku, który dopiero zaczyna się rozrastać. Wciąż trudno o lampki, które będą przesiąknięte funkcjami smart. I właśnie na tym polu swoją szansę zwietrzyło Twinkly. Żeby było jeszcze ciekawiej, firma nie dość, że obiecało naprawdę sporo, to jeszcze z tych obietnic udało się wywiązać. Nie da się nie docenić dedykowanej aplikacji, która potrafi mapować układ lampek w 3D, co ma zapewnić bardzo realistyczne animacje świetlne.

Inteligentne lampki choinkowe od Twinkly współpracują z Alexą oraz Asystentem Google. To świetna wiadomość, zwłaszcza mając na uwadze to, że Asystent już od pewnego czasu jest oficjalnie dostępny w Polsce, a na dodatek potrafi się z nami komunikować w rodzimym języku. Akcesorium wyróżnia się też zgodnością z certyfikacją IP44, efektem czego można być raczej spokojnym o to, że lampki przetrwają na dworze, przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych.

lampki choinkowe Twinkly, fot: producenta

W zestawie mamy 250 lampek (choć można kupić też wersje, gdzie ich ilość będzie jeszcze większa) wykonanych w technologii LED. Zgodnie z oczekiwaniami, są to rasowe lampki wielokolorowe RGB. Domyślny, opisywany tu zestaw ma długość 20 metrów, a odległość między lampkami wynosi 8 cm. Kabel zasilający całą konstrukcję ma 3,5 m długości, więc w wielu wariantach powinno udać się Wam obejść bez konieczności podpinania przedłużacza.

Producent deklaruje, że jego lampki choinkowe cechują się żywotnością wynoszącą nie mniej niż 30 tysięcy godzin. Jeśli będziecie nimi umiejętnie zarządzać, to powinny wystarczyć Wam one na sporo świąt Bożego Narodzenia 🙂 Urządzenie bez żadnego trudu można kupić w Polsce. Jest ono dostępne zarówno w e-sklepach jak i na portalach aukcyjnych. Jeśli dobrze poszukacie, powinniście zmieścić się w kwocie zakupu, która nie przekroczy 550 złotych. Jak na inteligentne lampki, nie jest to kwota zbyt wygórowana.

More Stories
media expert promocja wielkanoc
Dobra promocja w Media Expert. Jest w czym wybierać