Poszukujemy recenzenta/redaktora :)

wordpress

Fot: Pixabay

Prędzej czy później ta chwila musiała nadejść. Cieszy mnie, że docieramy do tego momentu w rozwoju Cododomu.pl już teraz, pół roku po starcie serwisu. Tak czy inaczej – entuzjaści technologii są u nas mile widziani.

Redaktor/recenzent – jakie kryteria musisz spełniać?

Chciałbym tutaj napisać, że szukamy najlepszych z najlepszych. Osób, które na pisaniu spędziły z dziesięć lat swojego życia, ale na takie sławy jeszcze przyjdzie czas 🙂 Przede wszystkim, szukamy pasjonatów. Pozytywnie zakręconych, pełnoletnich osób, które wiedzą, że Cortana to nie nazwa drogerii, ale inteligentna asystentka od Microsoftu. Jeśli pamiętasz, jaki easter egg był ukryty w Androidzie Lollipop, to także możesz czytać dalej.

Chętnie porozmawiamy z każdym z Was, ale nie ukrywam, że nasze zmęczone od pracy z ekranem oczy ucieszą się nieco bardziej, jeśli czujesz się dobrze nie tylko w krótkiej formie, jaką są newsy, ale także dasz sobie radę i z długimi tekstami: felietonami oraz recenzjami. Chcielibyśmy wysyłać Ci do testów najciekawsze urządzenia z kilku ważnych dla nas segmentów rynku i mieć spokojną głowę, że po pewnym czasie usiądziesz i napiszesz tekst, który będzie zgodny z naszą polityką wydawniczą. Mało tego, jeśli ten tekst będzie oferował ładne, dobrze wykadrowane zdjęcia produktowe, tym lepiej.

O zasady współpracy nie masz co się bać. Przed jej rozpoczęciem dokładnie opiszemy Ci, na czym stoisz, a ostateczna decyzja będzie zależała tylko i wyłącznie do Ciebie. Nie będziemy angażować Cię w weekendy i święta. Odpocząć musi każdy 🙂 Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, a czujesz, że doskonale odnajdujesz się w temacie, który jest powiązany z technologią, a my o nim nie piszemy, nie rezygnuj. Daj nam znać, o czym chciałbyś pisać jeśli wiesz, że będziesz w tym dobry. Nikt nie mówi u nas nie już na starcie.

Powinienem w tym miejscu wrzucić jakieś informacje o miłej i wspaniałej atmosferze panującej w zespole, ale to po prostu zbyt oczywiste. Przede wszystkim stawiamy na komfort czytelnika, wysoką jakość i zmarginalizowanie atakującej nas w sieci z każdej strony reklam. Na dziś dzień na serwisie nie ma ich wcale i postaramy się by tak pozostało. Twoją rolą będzie zapewnienie wysokiej jakości treści i rozwijanie swoich pasji i zainteresowań. 

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do kontaktu: redakcja[małpka]cododomu.pl 🙂

W imieniu redakcji, Krzysiek

Exit mobile version