Samsung Galaxy Note 20 z nowym designem? Sugeruje to kolejna plotka

samsung galaxy note 10

Fot: producenta

Nie minęło więcej niż kilka dni od ostatniego przecieku, który sugerował, że Note 20 będzie mocno różnił się od tego, co oferuje konkurencja. Wiele wskazuje na to, że właśnie zyskujemy kolejne potwierdzenie.

Nowy design, nowy Note 20?

Miłym akcentem od którego chcę rozpocząć jest to, że informacja pojawiła się na stronach Forbesa, więc źródła, które można uznać za takie, które nie pisze o pierwszej lepszej grafice smartfona, jaka pojawia się w sieci. Żeby było jeszcze ciekawiej, grafika pojawiła się na stronach Samsunga. Widać dość wyraźnie, że design urządzenia w pewnym sensie nawiązuje do serii Note, ale da się też dostrzec wiele znaczących różnic. Oczywiście największą z nich jest brak dziurki w ekranie.

Samsung Galaxy Note 20 dostanie zupełnie nowy design?

Fot za: Forbes

Nie jest to pierwsza sytuacja, kiedy producent z Korei Południowej stara się coś zasugerować swoim fanom. Wystarczy tu tylko przypomnieć, że producent pośrednio ujawnił design New Infinity w listopadzie 2018 roku, gdy do premiery flagowców, które wykorzystywałyby tę technologię było jeszcze sporo czasu. Powiedziałbym, że producent może wręcz grać z nami w jakąś dziwną grę i usiłuje w ten sposób zbadać rynek.

Wiemy, że Samsung pracuje nad kamerą UCD, czyli taką, która jest schowana pod ekranem. Potwierdzał to już dawno temu IceUniverse, który jest jednym z najlepiej poinformowanych leaksterów w branży mobilnej. A teraz, skoro sam producent puszcza do nas oczko i eksponuje ekran wolny od dziurki na kamerę selfie (która w mojej subiektywnej opinii jest po prostu brzydka) to może to oznaczać, że firma dysponuje już gotowym rozwiązaniem. Może jest to też forma wywarcia presji na Oppo lub Xiaomi, które także pracowały nad takim rozwiązaniem w swoich telefonach.

Samsung Galaxy Note 9 z One UI 2.1? Wciąż jest szansa!

Gra, w jaką może grać z nami Samsung ma dwa scenariusze zakończenia. Jeden jest taki, że jest super fajnie i właśnie poznajemy design Note’a 20 na kilka ładnych miesięcy przed premierą. Firma jest szczęśliwa, że telefon nam się podoba i rusza do dalszych prac. Drugi wariant jest taki, że w opinii producent, odbiór prototypu nie był wystarczająco przychylny, dlatego lepiej jest zrobić unik i… wypuścić kolejny telefon, którego ekran zanotował bliskie spotkanie z dziurkaczem 😉

Mając na uwadze te dwie opcje, bardzo Was proszę. Bądźcie zachwyceni tym designem. Albo chociaż dobrze udawajcie 🙂

źródło: Forbes, opracowanie własne. Na zdjęciu głównym: Samsung Galaxy Note 10.

Exit mobile version