SUPERCAR CAPSULE – garaż marzeń dla super samochodu

SUPERCAR CAPSULE
SUPERCAR CAPSULE, fot. supercarcapsule.com

Jeśli zamierzacie kupić super samochód, warto trzymać go w odpowiednim miejscu. Idealnym rozwiązaniem jest SUPERCAR CAPSULE.

Mieszkam obecnie w Poznaniu i moje stare Volvo parkuję tam, gdzie akurat znajdę miejsce. Nie jest to zbyt reprezentatywne rozwiązanie, ale czasem jedyne możliwe. Mam jednak w planach wyprowadzić się za miasto i tam sytuacja będzie całkowicie inne, w końcu będę mógł zaparkować przed swoim domem. Samochód będzie się prezentować zdecydowanie lepiej, a jak już kupię coś nieco lepszego (a kiedyś będzie to Nissan GTR) chciałbym pójść o poziom wyżej.

I tutaj pojawia garaż SUPERCAR CAPSULE

Nazwanie tego projektu garażem to lekka ujma, gdyż tak naprawdę jest to prawdziwy showroom, którego nie powstydziłyby się najbardziej prestiżowe salony samochodowe. Dzięki kooperacji firmy z Dubaju SuperFutureDesign oraz włoskiego studia projektowego ASZarchitetti, powstało miejsce dla super samochodu, które samo wygląda świetnie, ale jednocześnie doskonale zaprezentuje walory każdego auta.

SUPERCAR CAPSULE to „garaż”, który może być częściowo przeszklony, a ponadto można go dowolnie podświetlić. Twórcy zapewniają, że swój projekt mogą zrealizować jako przybudówkę do istniejącego domu lub całkowicie oddzielny budynek. Co ciekawe, jeśli już macie garaż, również możecie się zgłosić, a zostanie on przerobiony, żeby spełniał wszystkie wymagania twórców. Opcją jest również kilkupiętrowy parking.

SUPERCAR CAPSULE
SUPERCAR CAPSULE, fot. supercarcapsule.com

Twórcy nie podali ceny, ale można się spodziewać, że nie będzie ona należeć do niskich. Mimo tego, wróżę im spory sukces, gdyż samochód – który często jest ulubioną zabawką właściciela – prezentuje się w tych kapsułach genialnie. Ponadto projektując dom od samego początku, można zrobić przeszkloną ścianę tak, żeby na bieżąco podziwiać swoje auto z salonu czy innego pomieszczenia.

Czy to jest czysta fanaberia? Oczywiście, że tak. Musimy jednak pamiętać, że mężczyźni – a do nich głównie skierowany jest ten projekt – pozostają dziećmi przez całe życie, jedynie zabawki mają coraz droższe. No i ulubione zabawki miło jest trzymać na widoku.

Źródło: supercarcapsule.com via homecrux.com