Yeelight Candela Atmosphere Lamp – trochę piękna w domu

Wiecie już pewnie, że w redakcji bardzo lubimy wyposażenie Smart Home. Najbardziej lubimy te urządzenia, które łączą użyteczność z elegancją i estetyką. Ale czasem naszą uwagę przyciągnie gadżet z pogranicza kategorii. Takim właśnie urządzeniem jest Yeelight Candela Atmosphere Lamp – elektroniczna świeca, gdzie estetyka dominuje nad użytecznością. Ale to w tym wypadku zaleta…

Lubimy jak nasze domy są ładne. Stylów i upodobań jest wiele – są miłośnicy zagospodarowywania każdej wolnej przestrzeni różnymi ozdobami, są też miłośnicy minimalizmu. A pomiędzy nimi jest całe spektrum możliwości i wydaje mi się, że Yeelight Candela Atmosphere Lamp mógłby znaleźć swoje miejsce w większości domów.

Fot: producenta

Sztuczna świeca

No dobrze, ale czym właściwie jest to urządzenie? Najkrócej mówiąc, jest to elektroniczna lampka akumulatorowa, ze źródłem światła o nietypowej temperaturze barwowej 1600 K i skromnym strumieniu świetlnym 13 lumenów. Wbudowana bateria ma pojemność 2100 mAh i wystarczy na 8 h pracy. Całość wygląda niezwykle estetycznie, co widać na zdjęciach. Siła światła jest regulowana wprost za pomocą pokręcania podstawą lampki.

Fot: producenta

Sama lampka może nie byłaby jeszcze niczym nietypowym (choć estetyka tanich urządzeń podobnego typu nawet nie zbliża się do elegancji Yeelight), ale tu wchodzi właśnie nowoczesność – Yeelight Candela Atmosphere Lamp posiada Bluetooth LE, dzięki któremu możemy połączyć wiele urządzeń w układ mesh liczący nawet 30 tysięcy indywidualnych lampek sterowanych centralnie z aplikacji –jako pojedyncza grupa lub wiele niezależnie kontrolowanych grup. Oprogramowanie pozwala nie tylko na proste kontrolowanie, ale dodaje możliwość korzystania z różnorakich aktywnych efektów świetlnych odpowiednich do nastroju i miejsca – w ten sposób można stworzyć zarówno nastrój na cichą romantyczną kolację przy e-świecach jak i na letni grill w ogrodzie.

Fot: producenta

Yeelight Candela Atmosphere Lamp dostępny jest w polskich sklepach w cenie 179 złotych. Jak tak schludny, stylowo wykonany gadżet, nie jest to zbyt wygórowana cena. Pewnego rodzaju atutem jest też oficjalna polska dystrybucja produktu. Pozwala to być spokojnym o gwarancję oraz szybki czas realizacji zamówienia. Jeśli się pospieszycie, bez trudu zdążycie odebrać swojego Yeelighta przed świętami Bożego Narodzenia 🙂

Źródło: X-kom, Yeelight