10 filmów gratis? Dzięki Philipsowi, można

fot. producenta

Niemal podstawowym wyposażeniem każdego salonu jest telewizor. Idąc do sklepu z elektroniką wystarczy tylko rzut oka po dziale TV, by przekonać się, że jest w czym wybierać. A gdyby tak – w zamian za zakup urządzenia konkretnej firmy – dostać coś gratis? Philips pokazuje, że można.

Producent przygotował promocję dla wszystkich, którzy w najbliższym czasie planują zakup telewizora. Bonus, jaki dostaniemy to pakiet dziesięciu, wybranych przez nas filmów w serwisie Rakuten.tv. Bardzo fajna promocja, patrząc na to, że w chwili obecnej sugeruje się nam, byśmy zostali w domu i ograniczyli wychodzenie z niego tak mocno, jak to możliwe. Dzięki promocji Philipsa, spędzanie czasu będzie można sobie nieco uprzyjemnić 😉

Czym jest Rakuten.tv?

W telegraficznym skrócie, jest to platforma VOD z filmami, serialami, dokumentami oraz kanałami informacyjnymi i sportowymi. W serwisie dostępny jest także dział z kinem familijnym. W Polsce Rakuten zadebiutował w 2019 roku  i sukcesywnie rozszerza swój repertuar. Wśród nowości dostępne są takie produkcje jak „Pewnego razu w Hollywood”, „Ad Astra”, „Joker” czy „Angry Birds 2”. Więc jeżeli chcieliście zobaczyć swój ulubiony film, to z pewnością te platforma przypadnie Wam do gustu 😉. Zresztą, zawsze to jakaś alternatywa dla innych graczy. Im więcej platform, tym lepiej.

Polecane filmy w HBO GO, które warto zobaczyć

Warunki promocji

Aby skorzystać z oferty, należy dokonać zakupu w jednym ze sklepów uczestniczących w promocji, a następnie zarejestrować paragon i odebrać kod, który następnie zrealizujemy na tej stronie. Wśród telewizorów biorących udział w promocji jest seria Philips Performance oraz wszystkie telewizory OLED z systemem Android, w tym model 804, który otrzymał nagrodę EISA w kategorii Best Buy OLED. Nie zabrakło też takich smart-TV, jak OLED+934 i OLED+984. Pełna lista urządzeń dostępna jest na stronach organizatora promocji.

Promocja potrwa aż do 17 maja 2020 roku, więc czasu jest sporo. Możliwe, że już macie telewizor, ale ktoś inny z Waszych znajomych planuje taki zakup. Poinformujcie go o tym, by mógł kupić fajny sprzęt, a w gratisie otrzymać sporo filmów. Ostatecznie, kto z nas nie lubi gratisów 😀?

Źródło: informacja prasowa opr. własne