Co powiesz na klucz w kształcie miecza fantasy?

Klucz Hero’s Armory
Klucz Hero’s Armory, fot. Hero’s Armory via boredpanda.com

Na rynku pojawia się coraz więcej zamków, które można otworzyć smartfonem, kodem czy chociażby odciskiem palca. Dla wielu jednak standardowy klucz nadal będzie najlepszym rozwiązaniem, a w takim przypadku warto go trochę uatrakcyjnić.

Klucz noszę ze sobą od kilkunastu (jak nie kilkudziesięciu!) lat. Dostałem swój gdy zacząłem samodzielnie wracać ze szkoły do domu. Nie da się ukryć, że jest to dość nudny produkt. Po prostu kawałek metalu i tyle. Dlatego już od najmłodszych lat, starałem się go trochę uatrakcyjnić, dodając kolorowe nakładki czy też fantazyjne breloczki. Trochę to pomagało, ale to nadal był ten sam klucz, tylko nieco ciekawiej ubrany.

Alternatywnym rozwiązaniem jest jego całkowita zmiana i coś takiego oferuje Hero’s Armory. Jeśli macie ulubiony film, grę lub serial fantasy, gdzie miecze były bardzo ważne, jest duża szansa, że Wasz klucz może wyglądać dokładnie jak z ekranu. Twórcy biorą swoje inspirację z produkcji jak Zelda, Kingdom Hearts, Władca Pierścieni, Gra o Tron czy Harry Potter.

Na stronie można znaleźć wiele różnych wzorów, chociaż nie udało mi się znaleźć niczego wzorowanego na orężu z Wiedźmina. Jestem jednak pewien, że wraz z kolejnymi sezonami tego serialu na Netflixie, niedopatrzenie to zostanie naprawione.

Oczywiście trzeba pamiętać, że te klucze nie stracą swoich właściwości i nadal będziecie mogli nimi otwierać mieszkanie. Jeśli podobnie jak ja, myślicie o takim rozwiązaniu musicie przygotować 12,99 dolarów za jeden klucz, czyli jakieś 55 złotych. Dostępne są one w dwóch wariantach: Kwikset oraz Schlage. Z racji, że jest to amerykańska firma, przesyłka może przekroczyć cenę jednego klucza, dlatego warto brać od razu cały komplet.

Mówi się, że dorośli mężczyźni to tak naprawdę mali chłopcy, którzy urośli i zmienili swoje zabawki. Nie wiem czy to prawda (zapewne tak), ale ja patrząc na te klucze mam ogromną ochotę zamówić takie do swojego domu. Boję się tylko, że mogłaby mnie ponieść ułańska fantazja i podczas próby otwarcia drzwi, klucz mógłbym za któryś razem nie wytrzymać.

Źródło: herosarmory.com via boredpanda.com