niedz.. lip 21st, 2024

Dzięki Samsungowi i Frisco.pl zrobimy zakupy… lodówką!

Samsung
Fot. Samsung

Nikogo nie zaskoczę stwierdzeniem, że coraz więcej zakupów robimy przez internet. Od jakiegoś czasu siecią można zastąpić nawet wizytę w supermarkecie po codzienne produkty. Teraz dzięki Samsungowi i Frisco, zapasy uzupełnimy zamawiając je lodówką.

Już od dłuższego czasu, dużą część zakupów przeniosłem do internetu. Jest to rozwiązanie proste i wygodne, a często również szybkie oraz tanie. No i pozwala mi zaoszczędzić masę czasu, którą musiałbym znaleźć na wycieczkę do sklepu czy restauracji. Szczególnie zamawianie jedzenia zyskało dzięki takiej opcji, ponieważ już nie można usłyszeć od nikogo „Ja dzwonię, ale Ty mówisz!”.

Jedyne do czego się jeszcze nie przekonałem, to zakupy produktów codziennej potrzeby w sieci. Wynika to między innymi z faktu, że spędzam sporo czasu poza domem i mógłbym się minąć z kurierem, a do pracy nie chciałbym zamawiać dużej ilości produktów.

Samsung jednak mocno stara się zmienić moje zdanie, ponieważ przy współpracy z Frisco.pl, zakupy będzie można zrobić przy pomocy lodówek z serii Family Hub. Rozwiązanie wydaje się genialne w swej prostocie, ponieważ gdzie, jak nie przy lodówce, dokładnie sprawdzimy czego nam aktualnie brakuje?

Tak o samym rozwiązaniu wypowiedział się Piotr Stelmachów, który zajmuje stanowisko Head of Consumer Electronics Division w Samsung Electronics Polska:

„Zakupy internetowe to przede wszystkim duża oszczędność czasu i wygoda. Dziś nie chcemy stać w kolejkach, szukać miejsc parkingowych i jeździć od sklepu do sklepu szukając korzystnych cen oraz  odpowiednich produktów. Multimedialna lodówka Samsung Family Hub™ dla wielu rodzin stała się centrum zarządzania domem – teraz urządzenie wyręczy domowników w kolejnych obowiązkach i pozwoli zaoszczędzić czas, który możemy poświęcić dla rodziny. Za pomocą kilku kliknięć na ekranie urządzenia zamówimy zakupy z dostawą do domu i będziemy mieć pewność, że w naszej lodówce niczego nie brakuje”

Muszę przyznać, że do mnie te argumenty trafiają. W najbliższych miesiącach czeka mnie urządzanie swoich czterech ścian i to właśnie lodówkę Samsunga będę brał na poważnie pod uwagę. Może to skrzętnie skrywane lenistwo, może dusza gadżeciarza, a może – w co osobiście wierzę – sens, jaki niesie ze sobą ta funkcja. Przed ostateczną decyzją musiałbym oczywiście przetestować jak to działa w praktyce, ale jak na razie jestem na duże TAK.

Dodatkowe atuty lodówek Samsunga z serii Family Hub to chociażby słuchanie muzyki, zarządzanie kalendarzem, przesyłanie wiadomości czy tworzenie list zakupów.

Źródło: Samsung

Powiązane