Fajna promocja od myPhone – fotoksiążka w gratisie

fotoksiążka tanio
Fot: myPhone

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Babci i Dzień Dziadka. Może by tak sprawić im prezent z tej okazji? Ciekawą ofertę przygotował myPhone, bowiem w gratisie możemy dostać fotoksiążkę na zdjęcia.

Niebywałym atutem telefonów dla seniorów są większe, czytelniejsze ekrany, proste w obsłudze menu i duże, wyspowe klawisze. Spore znaczenie może odegrać też stacja ładująca, przycisk funkcyjny SOS czy radio FM i pojemna bateria zapewniająca długi czas działania na jednym cyklu ładowania. My natomiast skupimy się bardziej naszym voucherem.

Prezent dla seniora? Może fotoksiążka?

Czym właściwie jest fotoksiążka? W wolnym tłumaczeniu jest to książka z własnymi, wybranymi przez nas samodzielnie, zdjęciami. Czy jest to lepsza forma niż zwykły album ze zdjęciami? Zdecydowanie tak! Oprócz możliwości personalizacji, mamy możliwość dodawania opisów do zdjęć, wyboru tła oraz innych ciekawych funkcji, których zwykły album nie jest w stanie nam zaoferować.

prezent dla seniora
Fot: myPhone

Fotoksiążkę będzie realizować firma CEWE, która w swojej gamie ma bardzo dużo produktów. Oprócz dużej ilości formatów, do wyboru mamy też kilka wersji okładki. Najciekawszą wydaje się być twarda okładka z uszlachetnieniem, gdzie napisy mogą być: srebrne, złote lub uwypuklone. Jak to się mówi – do wyboru, do koloru. Co trzeba zrobić, aby otrzymać taki gadżet?

Przede wszystkim, pilnujcie terminu trwania promocji. Organizator zaplanował ją między 15 a 31 stycznia. Aby móc skorzystać z akcji, trzeba kupić w polskim sklepie (stacjonarnie lub online) telefony myPhone objęte promocją i wypełnić odpowiedni formularz. Wartość vouchera na fotoksiążkę od CEWE, to 39,99 zł. Zrealizować możemy go na stronie CEWE.pl lub w punktach partnerskich. Śpieszcie się, ilość voucherów jest ograniczona!

Powinniście też wiedzieć, że objęte promocją telefony, to: myPhone Halo Q, myPhone Halo Q+, myPhone Halo S, myPhone Halo S+, myPhone Maestro, myPhone Maestro +, myPhone Tango. Wypada docenić organizatora za bardzo trafiony dobór urządzeń pod kątem osób starszych. Na pewno wiele babć i dziadków chętnie otrzymałoby gadżet w postaci fotoksiążki.

Z pełnym regulaminem promocji możecie zapoznać się tutaj.

Źródło: informacja prasowa, opr. własne