Huawei P30 Pro (8/256) w dobrej promocji

Huawei P30 Pro promocja
Fot: Producenta

Sprawy na rynku smartfonów tak się potoczyły, że Huawei P30 Pro dla wielu osób wciąż jest ostatnią sensowną opcją zakupową tego producenta. A tak się fajnie składa, że świetnie uzbrojoną wersję telefonu właśnie można kupić w niższej cenie.

Promocje na Huawei P30 Pro

Nie będę ukrywał, że poszukiwania promocji na Huawei P30 Pro to trudna sprawa. Sklepy świetnie zdają sobie sprawę z tego, co mają, dlatego trudno znaleźć jakąś konkretną okazję. Zresztą, za tymi poszukiwaniami stoją osoby, które prosiły mnie na grupach na Fejsie poświęconych Huawei lub smartfonom z Androidem o okazje na ten telefon (pozdro, Panowie 🙂 ). Na Cododomu.pl słuchamy głosów czytelników. Szukaliśmy, szukaliśmy i znaleźliśmy! 

Zanim opowiem Wam o promocji, standardowo pozwolę sobie streścić Wam specyfikację techniczną, bowiem między Huawei P30, którego można kupić taniej tutaj, jest jednak kilka zauważalnych różnic. Ekran ma przekątną 6,47 cala, wykonany jest w technologii AMOLED i pracuje w rozdzielczości Fiull HD+. Sercem konstrukcji jest Kirin 980 z grafiką Mali G76, a rzeczona wersja ma na wyposażeniu 8 GB RAM i 256 GB na pliki. Powinno wystarczyć na długo. Akumulator ma 4200 mAh i wspiera technologię SuperCharge 40 W.

Alea iacta est. Oto Huawei P40 i P40 Pro. Są ceny i gratisy!

No i aparat, czyli ta rzecz, dzięki której Huawei P30 Pro wciąż jest tak ceniony. No nie oszukujmy się, jest rewelacyjnie, to jeden z najlepszych układów, jakie są na rynku. 40 Mpix (f/1.6) + 20 Mpix (f/2.2) + 8 Mpix teleobiektyw + czujnik ToF robią genialną robotę. Urządzenie oferuje 5-krotny zoom optyczny, 10 krotny hybrydowy i aż pięćdziesięciokrotne przybliżenie cyfrowe. Jasne, Huawei P40 Pro jest lepszy, ale to ex-flagowiec sprzed roku ma preinstalowane aplikacje Google Mobile Services. Chwali się też certyfikację IP68 oraz zintegrowany z ekranem skaner linii papilarnych. Do pełni szczęścia brakuje chyba tylko stereofonii.

Pora na obiecaną promocję. W sieci Media Markt urządzenie można kupić teraz za 2799 złotych. Warto tu zauważyć, że wiele konkurencyjnych sklepów wycenia je na trzy tysiące złotych. Oznacza to, że teraz możecie nabyć o jakieś dwieście złotych taniej. Jeśli zdacie sobie sprawę z tego, że wersja 6/128 kosztuje 2599 PLN, to nagle okazuje się, że jest to całkiem sensowna opcja. Miłym akcentem jest też opcja zakupu sprzętu w ratach zero procent. Media Markt pozwala rozbić płatność nawet na 20 rat.

źródło: własne, w oparciu o stronę sieci Media Markt