niedz.. lip 21st, 2024

Kupując smartfon z linii S20, dostaniecie gratis o wartości 700 PLN

samsung galaxy s20
Fot: producenta

Samsung wciąż walczy o jak najlepszy wynik sprzedażowy dla tegorocznych flagowców. Niestety, ale za sprawą pandemii koronawirusa, zadanie jest nieco utrudnione. Na szczęście firma zdaje sobie sprawę z tego, że musi postarać się nieco bardziej i właśnie startuje z całkiem sensowną promocją.

Kupis smartfona  z serii S20, słuchawki Galaxy Buds+ dostaniesz gratis

Na początku krótka informacja związana z ceną słuchawek. Ich rynkowa wartość kręci się między 650 a 700 złotych. I to jest kwota, jaką realnie możecie zaoszczędzić. No, a przynajmniej w pewnym sensie zaoszczędzić, bowiem nie przewidziano możliwości wymiany słuchawek na gotówkę. Nikt jednak nie zabroni Wam później sprzedać słuchawek choćby i za 550 złotych. Sposobów na to jest wiele i na dobrą sprawę, nie ma sensu ich omawiać 😉

Skupmy się na samej promocji. Pozytywnym akcentem jest to, że firma objęła nią nie tylko flagowego Galaxy S20 Ultra, ale i pozostałe telefony z tej rodziny. Oznacza to, że Galaxy Buds+ dostaniecie też, gdy kupicie Samsunga Galaxy S20, S20+ lub S20+ 5G. To jak najbardziej pozytywna rzecz. Tym bardziej, że wciąż mówimy o smartfonach nowych, które trzymają wysoką cenę w oficjalnym modelu dystrybucji w Polsce.

Samsung nie usunie wszystkich mankamentów S20 Ultra?

Aby skorzystać z okazji, nie możecie kupić tego telefonu w dowolnym sklepie czy znajomym komisie. Sieć partnerów została określona w regulaminie bardzo precyzyjnie. Odnajdziemy tam zarówno sklepy stacjonarne, jak NEONET, x-kom, Komputronika czy Media Expert, jak i operatorów GSM, którzy działają w Polsce. Jeśli więc kończy się Wam abonament i myśleliście o wzięciu na przykład S20 Ultra, to również otrzymacie rzeczone słuchawki.

Teraz najważniejsza sprawa. Promocja dopiero co wystartowała, a potrwa ona do 15 maja lub do wyczerpania puli urządzeń promocyjnych. Aby odebrać słuchawki, musicie później przejść na tę stronę i postępować zgodnie ze wskazaniami w aplikacji Samsung Members. W mojej opinii, jest to ciekawa akcja, która może nieco wywindować sprzedaż tegorocznych Galaktyk. Producent miał niesamowitego pecha, jednak nikt nie mógł przewidzieć COVID-19 i związanych z pandemią reperkusji dla gospodarki.

Pozytywnym akcentem wydaje się być jedynie to, że my-użytkownicy, możemy zyskać na transakcji nieco więcej. Precyzując, jakieś 700 złotych więcej.

źródło: Samsung, opracowanie własne

Powiązane

Comments are closed.