lodówka haier
Fot: producenta

Lodówka 3D Haier – oto wszystko, co warto o niej wiedzieć

Trzydrzwiowa lodówka Haier A3FE742CGBJ to innowacyjne urządzenie łączące klasyczną stylistykę z najnowocześniejszymi technologiami. Wyposażona między innymi w system antybakteryjny ABT utrzymuje doskonałą świeżość produktów przez dłuższy czas. Dzięki 3-drzwiowej konstrukcji oraz przemyślanemu systemowi pojemnych szuflad zapewnia szybki dostęp do zamrożonych produktów i pozwala zaoszczędzić do 30% energii w porównaniu do standardowych dwudrzwiowych lodówek.

Wygoda użytkowania lodówek Haier

Lodówka HAIER A3FE742CGBJ, o szerokości 70 cm i wysokości 190,5 cm, posiada unikalną trzydrzwiową konstrukcję składającą się z dużej części chłodniczej oraz dwóch wygodnych i pojemnych szuflad zamrażarki. Taki rozkład to niezwykle praktyczne rozwiązanie, które pozwala na powiększenie ładowności urządzenia bez konieczności zwiększania jego rozmiarów. Komory lodówki są idealnie dostosowane do przechowywania każdego rodzaju żywności, a widoczność i dostęp do produktów w zamrażarce są znacznie łatwiejsze. Dodatkowo, lodówki Haier 3D są bardziej EKO, bo zużywają o 30% mniej energii niż standardowe dwudrzwiowe chłodziarko-zamrażarki. 

Warto także zwrócić uwagę na nowoczesny wygląd lodówki Haier 3D A3FE742CGBJ. Połączenie eleganckiej czerni z estetycznym, szklanym wykończeniem drzwi nadaje lodówce stylowy charakter. Zgrabnie wkomponowany w drzwi, prosty w obsłudze zewnętrzny panel sterowania LED pozwala szybko i łatwo zmienić ustawienia i temperaturę urządzenia, bez konieczności otwierania drzwi.

Wnętrze lodówki ma także wiele praktycznych rozwiązań. Szklane półki ułatwiają utrzymanie urządzenia w czystości. Natomiast tylne oświetlenie LEDowe Day Light gwarantuje doskonałą widoczność wnętrza lodówki. W zamrażarce zwraca uwagę unikatowy system prowadnic zastosowany w szufladach Easy Access, których wytrzymałość obliczona jest na 50 000 otwarć każdej z nich. 

Lodówki Haier a troska o higienę

Chłodziarko-zamrażarka Haier to idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie świeżość spożywanych produktów oraz dbają o to, aby żywność była zawsze zdrowa i wolna od szkodliwych bakterii. Poza wyjątkową konstrukcją, w lodówce zastosowano innowacyjne technologie, między innymi system ABT. Autorska technologia antybakteryjna ABT gwarantuje higieniczną i pozbawioną bakterii przestrzeń chłodniczą, która chroni nasze zdrowie, zapewniając najwyższy poziom higieny oraz długotrwałą świeżość przechowywanych produktów.

Lampa ABT, która wykorzystując płytkę z dwutlenku tytanu oraz światło ultrafioletowe, eliminuje aż 99,9% zarazków, zachowując przy tym smak i dobrą jakość produktów. Technologia ta jest bezpieczna, czego potwierdzeniem jest certyfikat wydany przez VDEjedno z największych stowarzyszeń naukowo-technicznych w Europie. 

Dodatkowo, specjalne strefy, w które wyposażona została lodówka Haier A3FE742CGBJ, gwarantują dłuższą świeżość naszych produktów. Na przykład funkcja MyZone umożliwia łatwe dostosowanie temperatury, w przedziale od -3°C do +5°C, w zależności od tego, jakie produkty mają w niej być przechowywane. Dostępne opcje obejmują ustawienia przystosowane do przechowywania warzyw i owoców, mięsa i serów, produktów przeznaczonych do rozmrożenia, owoców morza czy artykułów do szybkiego schłodzenia. Instant Cool to z kolei wydzielona komora lodówki pozwalająca na szybkie obniżenie temperatury w celu schłodzenia napojów lub produktów spożywczych tuż przed ich podaniem. 

Warto również wspomnieć o technologii Total No Frost, która zapewnia lepszy obieg zimnego powietrza wewnątrz lodówki, zapobiegając tym samym powstawaniu szronu oraz zapewniając optymalną higienę zarówno w lodówce jak i w zamrażarce. Lodówka Haier A3FE742CGBJ została wyposażona w specjalną osłonę Fresher Shield, która nie dopuszcza do przedostawania się ciepłego powietrza do zamrażarki podczas ciągłego procesu odszraniania, co chroni zamrożone produkty, zapobiega stratom energii oraz całkowicie eliminuje potrzebę rozmrażania. Dzięki temu, konserwacja urządzenia jeszcze nigdy nie była tak prosta.

Lodówki Haier – efektywność energetyczna

Dzięki sprężarce inwerterowej lodówka Haier A3FE742CGBJ jest niezwykle cicha (do 38 dB), co stanowi niewątpliwą zaletę przy tak dużych gabarytach urządzenia. Można ją zatem bez obawy ustawić w nowoczesnej kuchni otwartej na salon. Dodatkowo, zastosowane w lodówce nowoczesne rozwiązania zapewniają wyjątkową efektywność energetyczną (A++) i szybsze chłodzenie. Co warto podkreślić, wybierając chłodziarko-zamrażarkę Haier 3D A3FE742CGBJ zyskujemy także 15 lat gwarancji na kompresor inwerterowy.

Lodówka Haier 3D – ile kosztuje?

Lodówka Haier A3FE742CGBJ dostępna jest w sieci sklepów Media Expert w cenie 3 799 zł.

More Stories
motorola one zoom promocja
Motorola One Zoom taniej o 300 złotych