Motorola One Zoom taniej o 300 złotych

motorola one zoom promocja
Fot: producenta

Motorola do niedawna nie kojarzyła się z firmą, która tworzyła smartfony nacechowane fotograficznie. Ten stan rzeczy ma zmienić Motorola One Zoom, czyli „średniak na sterydach”.

Motorola One Zoom – specyfikacja techniczna

Nie da się nie zauważyć, że One Zoom pod wieloma względami oferuje podzespoły, które zwykle przynależą do wyższej półki cenowej. Mamy tu 6,4-calowy ekran OLED, który pracuje w rozdzielczości Full HD+. OLED za takie pieniądze wciąż nie zdarza się zbyt często. Urządzenie napędza wydajny Snapdragon 675 z grafiką Adreno 612. Jest to procesor, który na pewno bez trudu poradzi sobie także i z zaawansowanymi graficznie grami. Mamy tu jeszcze 4 GB pamięci RAM, 128 GB na dane użytkownika oraz hybrydowy slot na dwie karty SIM.

Ciekawie wygląda poczwórny (!) aparat główny: 48 Mpix w roli aparatu głównego + 16 Mpix + 5 Mpix + 8 Mpix. Spędziłem trochę czasu z tym smartfonem i mogę zapewnić Was, że fotki są całkiem dobre. Widać w nich duży potencjał, a dodatkowo warto docenić to, że oprogramowanie od Motoroli nie podbija barw otoczenia. Są one naturalne, co wielu z Was powinno się spodobać. Telefon napędza czysty Android zgodny z certyfikacją AndroidOne, a akumulator ma pojemność 4000 mAh.

Czy Motorola EDGE+ pojawi się w Polsce?

Motorola One Zoom – promocja

Jeśli prześledzicie ceny smartfona w popularnych elektromarketach, to dojdziecie do wniosku, że zwykle trzeba za to urządzenie zapłacić kwotę zbliżoną do 1600 złotych. Na tym tle świetnie wyróżnia się oferta sieci Play, gdzie telefon można kupić za 1300 złotych. To bardzo sensowna promocja. Tym bardziej, że w tej cenie po prostu kupujemy sam telefon, bez konieczności związywania się z siecią Play abonamentem czy innymi umowami, na przykład na internet mobilny.

Niestety, ale na stronie promocji nie widnieje informacja o tym, do kiedy smartfon został przeceniony. Jeśli – tak samo jak ja – jesteście fanami Motoroli i chcielibyście mieć w swojej kieszeni urządzenie, które oferuje całkiem solidne zaplecze fotograficzne, to wydaje mi się, że warto pochylić się nad tą promocją. Dopowiem tu jeszcze, że w chwili obecnej niższa cena dotyczy urządzenia w szarej wersji kolorystycznej, choć zakładam, że kolor raczej nie wpłynie na Waszą decyzję odnośnie zakupu 😉

źródło: promocja sieci Play, opracowanie własne