Oczyszczacz powietrza AirPro Hoffen wkracza do Biedronki

Fot: producenta

Przyszła jesień. A wraz z nią już niebawem przyjdzie smog. Jednym ze sprzętów, który pozwala sobie z nim dobrze radzić są oczyszczacze powietrza. Te ostatnio stają się dość powszechne, a ich ceny stopniowo spadają. Czy Hoffen AirPro, którego będzie można kupić w Biedronce zdoła odnieść sukces?

Świetna wiadomość jest taka, że oczyszczacz powietrza został wyceniony na kwotę 249 złotych. Jeśli uważnie przeanalizujecie rynek i odrzucicie kilka mniej znanych firm, to nagle okaże się, że jest to całkiem dobra cena. Zgodnie z informacją zawartą w komunikacie prasowym, oczyszczacz ma sobie radzić z pyłem PM 2.5 oraz PM10. Są to dwie szkodliwe substancje, które w sezonie jesienno-zimowym (w nadmiarze) mogą wyrządzić naszym organizmom spore szkody.

fot: producenta

Urządzenie ma na wyposażeniu wentylator wraz z zestawem trzech filtrów. Kolejno jest to filtr wstępny, H(EPA) oraz filtr węglowy. Kolejno odpowiadają one za niwelowanie:

  • kurzu i sierści,
  • wirusów i mikroskopijnej wielkości pyłków i pyłów PM 2.5,
  • minimalizowanie brzydkich zapachów i trujących gazów.

Nieźle wypada też nieduża waga, która wynosi zaledwie 2,3 kilograma. W połączeniu z niezbyt dużymi wymiarami czyni ona Hoffena AirPro urządzeniem bardzo ustawnym. Takim, które możemy dopasować do aranżacji pomieszczenia, nie musząc martwić się o to, że zajmie zbyt wiele miejsca w ciasnym pokoju.

Omawiany produkt oferuje trzy tryby pracy: turbo, normal oraz light. Należy używać ich w zależności od poziomu zanieczyszczenia powietrza. Mieszkam na Śląsku, więc wiem, że gdybym zdecydował się na zakup, to raczej nie wyłączałbym trybu turbo przez całą zimę 🙂 Kończąc, mogę Was jeszcze poinformować o tym, że AirPro został przebadany przez niezależną jednostkę certyfikującą DEKRA, która sprawdziła oczyszczacz pod kątem funkcjonalności, łatwości obsługi i trwałości.

Jeśli oferta wydaje się być dla Was interesująca, to sprzedaż startuje w Biedronce już w ten czwartek, 24 października. Potrwa ona do 7 października lub do wyczerpania zapasów.

źródło: informacja prasowa