Szału promocji nie widać końca! Tym razem iPhone XS

apple iphone xs max promocja
Fot: producenta

Nieczęsto zdarza się, by móc kupić sprzęt od Apple w miarę przyzwoitych pieniądzach. Jednak w ostatnim czasie można było zauważyć, że pojawiają się na niego spore promocje. Nie inaczej jest i tym razem. Przed Wami jedna z ciekawych promek na iPhone’a XS w sklepie RTV Euro AGD.

iPhone XS to wciąż dobry smartfon?

Mimo tego, że urządzenie debiutowało w 2018 roku, to wciąż należy uznać je za ciekawą opcję. Zarówno w ujęciu designu, jak i jakości generowanych zdjęć. Jasne, do nowszych iTelefonów trochę brakuje, ale to wciąż bardzo wysoka półka. Smartfon pracuje pod kontrolą Apple A12 Bionic, ma 4 GB pamięci RAM i 64 GB na dane użytkownika. Nowym w świecie Apple pozwolę sobie przypomnieć o tym, że o slocie na kartę microSD można zapomnieć 😉

Prawdziwa perełka. iPhone 11 Pro Max w dobrej okazji

Świetne wrażenia nadal zapewnia ekran. Jest to 5,8-calowy OLED (Super Retina), który wspiera technologię 3D Touch i pracuje w rozdzielczości 2436 x 1125 pikseli. Aparat główny to duet 12 Mpix (aparat z szerokim kątem) + 12 Mpix (teleobiektyw). Na froncie czeka 7 Mpix oczko selfie oraz masa czujników biometrycznych, która w ostatecznym rozrachunku ma zapewnić szybkie odblokowanie urządzenia dzięki wzorowi naszej twarzy. Apple ochrzciło tę technologię mianem Face ID.

Może i nie są to topowe podzespoły, ale wciąż pozwolą one na kilka długi czas używania smartfona. Na dodatek będzie on wspierany najnowszymi aktualizacjami ze strony producenta.

Wracając do promocji. Dostępna jest ona w sklepie RTV Euro AGD, ale niestety nie ma możliwości zakupu przez stronę internetową. Promocją objęta jest tylko i wyłącznie złota wersja kolorystyczna o pojemności 64 GB na pliki użytkownika. Standardowa cena takiej konfiguracji to 3 149 złotych, zaś po promocji: 2 899 zł. Nie jest to na pewno gigantyczna obniżka, ale zawsze można trochę zaoszczędzić na takim sprzęcie. Kod promocyjny, który umożliwi Wam zakup sprzętu w niższej cenie, to: MAJOWKA1E3. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć owocnych łowów. W tej cenie to wciąż dogra opcja zakupowa.

Źródło: pepper.pl, opracowanie własne