To już dziś. Red Dead Redemption 2 w Xbox Game Pass

Każda osoba tytułująca się graczem z pewnością będzie wiedziała, czym jest Red Dead Redemption 2. Jest to zdobywca ponad 175 nagród Game of The Year, co potwierdza, że jest to tytuł wart uwagi. Dla wszystkich, którzy posiadają konsolę od Microsoftu mamy świetne wieści – produkcja trafia do Xbox Game Pass Ultimate!

Czym jest ten Red Dead Redemption 2?

RDR 2 to epicka opowieść o honorze i lojalności u zarania współczesnej epoki. Oto jej krótki zarys: Ameryka, rok 1899. Arthur Morgan i gang Van der Linde uciekają spod prawa. Gdy agenci federalni i najlepsi łowcy nagród w całym kraju gromadzą się na piętach, gang musi rabować, kraść i walczyć w dziki sercu Ameryki, by przetrwać. Ponieważ pogłębiające się wewnętrzne podziały grożą rozerwaniem gangu na części, Arthur musi dokonać wyboru między własnymi ideałami a lojalnością wobec gangu, który go wychował. 

Od teraz gra oferuje dodatkową zawartość trybie fabularnym oraz w pełni funkcjonalnym trybie fotograficznym, a także zapewnia bezpłatny dostęp do internetowej wersji świata Red Dead Online. Gracze mogą wcielać się w różne role, a także tropią poszukiwanych przestępców. Ciekawostką jest też tryb w którym możemy założyć własną firmę, a nawet prowadzić swoją podziemną destylarnię. Opcji jest zaskakująco wiele i aż chce się odkrywać je po kolei.

Samsung Galaxy S20 Ultra dostaje aktualizację w Polsce

Już od dziś gra dostępna jest w Game Pass Ultimate! Na dodatek cena tej subskrypcji jest bardzo atrakcyjna, gdyż dostępna jest promocja, gdzie – pod pewnymi warunkami – możemy ją dostać już za 4 zł! Więc jeżeli macie tę konsolę i podoba Ci się ta gra, to nie ma na co czekać. Oprócz tego warto pamiętać, że również dziś GTA V opuszcza Xbox Game Pass. Jeśli jednak chcecie kontynuować rozgrywkę, możesz skorzystać ze zniżki członkowskiej i kupić ją nawet o 20% taniej niż w regularnej cenie w sklepie Microsoftu.

xbox game pass
Fot: własne

Subskrypcja jest miesięczna i po zakończeniu promocji kosztuje ona 55 złotych. 

Źródło: News Xbox, opracowanie własne


Marcin Surmacz, Technologicznie to i owo

Od dziecka ciekawią mnie technologie, jakie nas otaczają (tj. komputery, telefony itp.). W wolnym czasie uwielbiam słuchać muzyki, oglądać filmy i seriale. Recenzowanie sprzętu, czytanie i pisanie newsów o nowinkach technologicznych jest poniekąd moją pasją, którą staram się realizować w różnych miejscach.