W Orange możesz kupić Galaxy S10 i dostać lepszą wersję

Extra Box
Extra Box, fot. Orange

Orange ogłosiło, że w jednej nietypowej promocji nie możemy być pewni, jaki smartfon otrzymamy po zakupie… i to jest świetna wiadomość!

W sieci można znaleźć pełno ostrzeżeń, żeby nie kupować elektroniki w ciemno, ponieważ nigdy nie wiadomo czy osoba po drugiej stronie jest uczciwa. Najczęściej przychodzi oczywiście zakupiony produkt, ale są przypadki gdzie ludzie dostawali cegły czy ziemniaki. Wychodzę z założenia, że sprzęty kosztujące co najmniej kilkaset złotych lepiej jest kupować ze sprawdzonych źródeł, jak chociażby u operatora. Tym razem jednak kupując Galaxy S10 w specjalnej promocji, również nie wiadomo czy właśnie ten telefon do nas trafi.

Orange ogłosiło bardzo ciekawą akcję. Zamawiając Samsunga Galaxy S10 w promocji Extra Box, możecie otrzymać zakupiony model, ale można znaleźć tam również model Galaxy S10+. Co istotne, szansa na to nie jest taka mała, gdyż 30 procent urządzeń to właśnie większy wariant. To jaki smartfon do Was trafi dowiecie się dopiero w domu, po otwarciu pudełka.

Extra Box
Extra Box, fot. Orange

Muszę przyznać, że takie akcje są bardzo ciekawe i gratulacje dla Orange za pomysłowość. W końcu jest szansa na otrzymanie urządzenia z większym ekranem, podwójnym przednim aparatem oraz pojemniejszą baterią. No i co najważniejsze, wersja z plusem jest droższa na wolnym rynku o 500 złotych, więc śmiało można powiedzieć, że właśnie tyle zostaje w kieszeni użytkownika.

Jeśli chcielibyście wziąć udział w promocji, zakupu musicie dokonać przez stronę operatora, w ofercie bez abonamentu i na 20 rat 164,95 zł. Wygląda na to, że są to raty 0%, ponieważ ostateczna cena sprzętu wyniesie 3299 złotych, czyli tyle ile na wolnym rynku.

Jedynymi poszkodowanymi mogą być osoby, które preferują mniejsze telefony. Sądzę jednak, że jest ich garstka, a operator i tak zgodziłby się dostarczyć tańszy model. Dla większości taka niespodzianka będzie świetnym prezentem.

Źródło: Orange via Tabletowo.pl