media expert promocje 2020
Fot za: Media Expert

Aktualne promocje w Media Expert – TOP7 okazji

Powoli wchodzimy w ten czas w roku, kiedy startują promocje przygotowywane z myślą o Wielkanocy. Te – za sprawą zagrożenia koronawirusem – będą w tym roku zupełnie inne niż w przeszłości. Warto jednak wiedzieć, że wiele sieci wciąż potrafi skusić klientów atrakcyjnymi ofertami. Dziś bierzemy pod lupę akcję „Mega okazje na święta” przygotowaną przez Media Expert.

Promocje w Media Expert

Nie jest to pierwszy raz, gdy informujemy o ciekawej promocji, jaką zorganizowała ta sieć. Jak zawsze, wybieramy dla Was te najlepsze przeceny, na których można zaoszczędzić choćby kilkaset złotych. Jasne, w ramach trwającej akcji w ME jest ich o wiele więcej, jednak obniżka o paręnaście czy parędziesiąt złotych raczej nigdy nie zagości w naszych rankingach. Oczywiście, odnosimy też wycenę do tego, co oferuje konkurencja. Jeśli oferta Media Expert wygrywa, ląduje w zestawieniu. Zatem, zaczynajmy!

Oczywiście nie jest to pełna lista promocji, jaką przygotował Media Expert. Z tą możecie się zapoznać, klikając tutaj. Na dobrą sprawę, trudno wymienić produkty, jakich tam nie znajdziecie. Są konsole, gry (niektóre w całkiem niezłych ofertach), a także sporo małego i średniego AGD. Ciekawostką jest naturalnie kilka ofert z działu zdrowie i uroda. O ile wagi domowe czy szczoteczki do zębów to rzeczy, które w sklepach ME zapewne każdy widział nie raz i nie dwa, o tyle lusterka kosmetyczne to pewnego rodzaju ciekawostka, która zaskoczyła mnie dość mocno.

Tak czy inaczej, jest w czym wybierać. Spokojnie możecie ruszać na łowy 🙂

źródło: własne, w oparciu o ofertę Media Expert 

More Stories
asystent huawei
Asystent od Huawei trafia na kolejne smartfony