Amica z fajną promocją. Można zaoszczędzić paręset złotych

Fot: ze strony producenta

Kiedy wydajemy sporo pieniędzy na artykuły gospodarstwa domowego, to chcemy zwykle otrzymać coś w zamian. Rynek jest już dość mocno nasycony porównywalnymi produktami wielu firm. Z tego względu producenci szukają coraz to nowych sposobów, aby jakoś się wyróżnić. Na dobry, a zarazem sprawdzony pomysł wpadła Amica, która (po zrealizowaniu pewnych wymogów) pozwoli nam wzbogacić się o paręset złotych.

Najważniejsze pytanie, jakie trzeba tu zadać, brzmi: jakie warunki trzeba spełnić. Już spieszę z odpowiedzią. Mamy dwie opcje. Jeśli zadowala nas 300 złotych zwrotu, to wystarczy kupić, a następnie zarejestrować na stronie producenta piekarnik z linii X-Type lub Q-Type. Następnie musimy szarpnąć się na płytę grzejną z co najmniej czterema polami. Kolejny krok to przywołana wyżej rejestracja produktu. Po wykonaniu tych wszystkich czynności dostaniecie bon Sodexo o wartości 300 złotych.

Fot: producenta

Jeśli chcecie otrzymać bon o wartości 400 złotych, to wystarczy, że do piekarnika z linii X-Type lub Q-Type oraz płyty grzejnej z co najmniej czterema polami dobierzecie jeszcze zmywarkę do zabudowy. Tutaj również nie otrzymamy pieniędzy do ręki, a będziemy musieli zadowolić się kartą przedpłaconą Sodexo. Promocja trwa do 16 grudnia bieżącego roku. Macie więc trochę czasu, by dokładnie zapoznać się z ofertą firmy i wybrać produkty, które są objęte promocją i spełnią Wasze oczekiwania. Nie zwlekajcie też zbyt długo z rejestracją, ta zostanie zamknięta 30 grudnia.

 

 

Pewnego rodzaju ciekawostką jest to, że – zgodnie z zapisem regulaminu – każdy użytkownik może wziąć udział w promocji dowolną ilość razy. To nieczęsto spotykany zabieg. W tym samym regulaminie możemy jednak przeczytać, że pula przeznaczona na nagrody wynosi 900 tysięcy złotych. Jeśli więc zainteresowanie akcją będzie zbyt duże, to organizator będzie przyznawał karty przedpłacone Sodexo tylko tym, dla których wystarczy pieniędzy z założonej puli.

Fot: producenta

Pamiętajcie też o zachowaniu dowodu zakupu, bez względu na to, czy będzie to paragon czy faktura VAT. Dobrze też mieć pod ręką karty gwarancyjne produktów objętych promocją. Z pełnym regulaminem możecie zapoznać się, klikając tutaj. Cieszy, że Amica próbuje przekonać do siebie klientów nie tylko jakością wykonania swoich produktów i ich ceną, ale i takimi akcjami promocyjnymi. Na pewno znajdzie się wielu chętnych, którzy spojrzą na taką okazję ciepłym wzrokiem.

 

 

źródło: własne, w oparciu o stronę producenta