niedz.. lip 21st, 2024

Bardzo miło. Można zgarnąć 200 GB internetu od Play

200 GB w play
Fot za: BlogPlay

Obostrzenia związane z koronawirusem zostały nieco poluzowane, jednak wciąż zaleca się pozostanie w domu i nie wychodzenie na dwór, gdy nie jest to konieczne. Zapewne zdecydowana większość z Was spędza ten dodatkowy czas w sieci, czy to na ekranie laptopa czy smartfona. A jeśli surfujecie jako klienci sieci Play, to powinniście wiedzieć, że można zgarnąć świetny bonus.

200 GB dla uczniów i studentów

Jeśli macie do 26 lat, to czeka na Was paczka nawet 200 GB, które można spożytkować na przykład na edukację zdalną. Co ważne, bonus od operatora jest darmowy. Model działania jest prosty. Aplikacja Play24 weryfikuje nasz wiek w oparciu o numer PESEL. Jeśli wciąż macie mniej niż 26 lat, to będzie na Was czekać darmowa paczka 100 GB. Po miesiącu pula transferu odnowi się i zgarniecie kolejne darmowe 100 GB do wykorzystania.

Jeśli nie uda Wam się wykorzystać w miesiąc pełnych 100 GB, to – jak możemy przeczytać w regulaminie akcji – pozostałe gigabajty dołączą do drugiej paczki. Podając na przykładzie: zużyjecie 90 GB. Zatem w kolejnym miesiącu macie 100 GB + 10 czyli łącznie 110 GB. Play podkreśla, że akcja jest dedykowana dla uczniów i studentów oraz że można z niej skorzystać w kilku taryfach:

  • Internet na kartę 5 zł,
  • Internet na kartę 9 zł,
  • Internet na kartę 19 zł,
  • Internet na kartę 50 zł.

Powinniście też wiedzieć, że dodatkowe dane będą do spożytkowania do końca czerwca tego roku. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na jedną ciekawostkę, która dla wielu osób może mieć spore znaczenie. W regulaminie znajdziecie informację o tym, że prędkość przesyłu danych zależy od pakietu z jakiego korzystacie. Te dane można sprawdzić z poziomu aplikacji lub kontaktując się z infolinią operatora.

Wbrew pozorom ma to pewne znaczenie, bowiem jeśli w edukacji zdalnej wykorzystujecie wideokonferencje, to byłoby dobrze, gdyby transmisja przebiegała bez zakłóceń. Właśnie ze względu na takie smaczki, zawsze gorąco zachęcam do lektury regulaminów. Kończąc, wypada pogratulować operatorowi zorganizowania naprawdę fajnej promocji. Chwali się. 🙂

źródło: BlogPlay, opracowanie własne

Powiązane

Comments are closed.