Candy simply-Fi to aplikacja do zarządzania smart home

Candy simply-Fi
Candy simply-Fi, fot. candysimplyfi.com

Coraz częściej jedną z najważniejszych funkcji sprzętów AGD jest możliwość łatwego sterowania nimi za pomocą smartfona. Takie rozwiązanie ma w swojej ofercie również Candy i nazywa się simply-Fi.

Korzystanie z urządzeń AGD jest coraz prostsze. Pralki, piekarniki czy zmywarki z każdą generacją mają więcej usprawnień, dzięki czemu nawet kompletnie zielone w temacie osoby będą mogły sobie z tym poradzić. Doskonale rozumiem czemu firmy idą w tym kierunku. Chcą tworzyć produkty dla wszystkich, a obecnie dużym ułatwieniem jest specjalna aplikacja na smartfona czy tablet.

Candy simply-Fi to rozwiązanie włoskiej firmy, które doskonale pokazuje ten trend. Zobaczcie co ta aplikacja potrafi:

Simply-Fi to apka, której zadaniem jest komunikacja z urządzeniami Candy wyposażonymi Wi-Fi (Smart Fi+, Smart Fi) lub Smart Touch. Dzięki temu możliwe jest zdalne monitorowanie oraz sterowanie domowymi sprzętami.

Włoska firma zdaje się mieć świetny pomysł jak wykorzystać swoje urządzenia, ponieważ lodówka powiadomi nas gdy wino odpowiednio się schłodzi lub gdy nie zamkniemy drzwi. Piekarnik możemy rozgrzać wracając do domu, a potem dostaniemy podpowiedź jaki program wybrać do danej potrawy. W pralkach czy zmywarkach, również dostaniemy wskazówki. Chodzi oczywiście także o bezpieczeństwo, gdyż aplikację można podłączyć do wykrywacza dymu, który automatycznie powiadomi nas gdy coś się stanie.

Gdyby tego było mało, simply-Fi zasugeruje nam także, że powinniśmy wyczyścić piekarnik… chociaż nie wiem czy wiele osób nie wolałoby wyłączyć tej funkcji. A co jeśli powstanie smart zlew, który każe nam myć naczynia?

Sprzęt AGD Candy ze sterowaniem głosowym

Pomysł Candy na swoje smart urządzenia jest prosty, ale wygląda na niezwykle przemyślany i dopracowany. Wydaje się rozwiązywać codzienne problemy lub ułatwiać niektóre czynności, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu. W dzisiejszych czasach to właśnie czas jest często najcenniejszą walutą, więc warto szukać go gdzie tylko się da.

Musicie oczywiście pamiętać, że z aplikacją będą działać urządzenia Candy, które są wyposażone w Wi-Fi (Smart Fi+, Smart Fi) lub NFC (Smart Touch).

Źródło: simplyfiservice.candy-hoover.com