Smoko Toasty Handwarmer
Smoko Toasty Handwarmer, fot. urbanoutfitters.com

Co powiecie na ogrzewacze dłoni w postaci misiów?

Zmarznięte dłonie w domu czy pracy nie są niczym przyjemnym. Jeszcze gorzej jeśli musimy akurat pracować na komputerze. Co w takim razie powiecie na ogrzewacze wyglądające jak dwie maskotki?

Jak możecie się domyślić, dość sporo działam w sieci. Tak naprawdę robię to już prawie 10 lat, a w tym czasie zdarzało mi się pisać w naprawdę różnych miejscach. Ponadto jestem instruktorem ZHP i w swojej karierze organizowałem wiele imprez terenowych. Oznaczało to często napisanie jakiegoś konspektu czy podsumowania w skrajnie przyjemnych warunkach, szczególnie że upodobałem sobie zimowiska. Nie raz musiałem coś szybko zrobić, a moje ręce trzęsły się z zimna, co jak możecie się spodziewać nie ułatwiało zadania.

Rozwiązaniem tego problemu może być ogrzewacz do dłoni, ale taki, który nie będzie blokować nam palców. Normalnie wystarczy założyć dobre rękawiczki lub schować ręce w ciepłe miejsce, ale wtedy pisanie raczej odpada. Gadżet Smoko Toasty Handwarmer jest świetnym kompromisem. Wystarczy podłączyć obydwie rękawice pod złącza USB, wybrać jedną z dwóch zaprogramowanych temperatur oraz cieszyć się dużo większym komfortem pracy.

Dla wielu kłopotliwy może być wygląd tego gadżetu. Rękawice wyglądają jak dwa pluszowe misie i raczej nie wyobrażam sobie, żeby poważny manager w biurze ich używał. Z drugiej strony do pracy w domu czy w innych mniej oficjalnych miejscach nie powinno to być przeszkodą. Dla niektórych może to też być duży atut, ale to już sami musicie ocenić.

Smoko Toasty Handwarmer będą dostępne od 19 lutego tego roku, na razie prowadzona jest przedsprzedaż. Jeśli zainteresował Was ten gadżet, będziecie musieli przygotować na niego 35 dolarów, czyli jakieś 135 złotych. Kupując jedna parę musicie doliczyć jeszcze 4,95$ kosztów przesyłki, ale powyżej 50 dolarów jest ona darmowa.

W tym roku co prawda zima nie była zbyt sroga, ale i tak taki gadżet kilka razy mógłby mi się przydać. Gdyby tylko wyglądał nieco inaczej to chętnie bym się nim zainteresował.

Źródło: urbanoutfitters.com via technogadzet.pl

More Stories
Samsung Galaxy J6
Samsung zaczyna aktualizować Galaxy J6 do Android 10