Spotify Free już dostępne na urządzeniach Sonos

Sonos
Fot. Sonos

Wczorajszy dzień był bardzo szczęśliwy dla wszystkich użytkowników sprzętu marki Sonos, którzy jednocześnie uwielbiają Spotify. Dzięki aktualizacji możliwe jest już korzystanie z darmowej wersji serwisu.

Jeśli miałbym wybrać jedną usługę, z której nie chciałbym rezygnować, zdecydowanie byłoby to Spotify. Korzystam z tego serwisu od dobrych kilku lat i szybko zdecydowałem się na płatny abonament. Znam jednak wiele osób, dla których darmowy wariant serwisu jest całkowicie wystarczający.

Jeśli do tej pory nie płaciliście za Spotify lub nawet nie zaczęliście z niego korzystać, a macie w domu sprzęt marki Sonos, warto dać mu szansę. Wczorajsza aktualizacja umożliwia korzystanie z darmowej wersji serwisu, oczywiście z reklamami (które kilka lat temu nie były specjalnie uciążliwe). W informacji prasowej można przeczytać o następujących funkcjach:

  • Dostęp do całego katalogu Spotify w trybie odtwarzania losowego, dzięki czemu można słuchać muzyki, podcastów czy playlist – także własnych.
  • Dostęp do 15 spersonalizowanych playlist w tym: Odkryj w tym tygodniu, Radar premier, Daily Mix czy też innych popularnych wyborów jak Rap Caviar lub Viva Latino.
  • Możliwość streamowania Spotify Free przez aplikację Sonos lub bezpośrednio przez aplikację Spotify.
Sonos Spotify
Fot. Sonos

Jeśli chcecie spróbować, przejdźcie do ustawień i w usługach dodajcie nową (obszar Muzyka i treści). Aktualizacja wprowadziła również nowy wygląd przeglądania Spotify w aplikacji Sonos.

Oczywiście aplikacja Sonos wspiera także inne usługi streamingowe z muzyką i innymi treściami audio. Ja po wielu próbach zostałem przy Spotify, ponieważ najlepiej odpowiada moim preferencjom muzycznym.

Źródło: informacja prasowa