Fot: producenta

Oto odkurzacz Hoffen 800W SuperSilent. Cena jest świetna

Hoffen to producent, który dopiero buduje w Polsce swoją renomę. W jej budowie na pewno nie zaszkodzą mu takie akcje, jak wprowadzenie do sprzedaży w sieci Biedronka odkurzacza, który kosztuje zaledwie 249 złotych. Czy tani Hoffen 800W SuperSilent może zostać hitem sprzedaży?

Jeśli macie przed oczyma obraz Hoffena jako producenta, który leci po kosztach, byle tylko zaskoczyć odbiorcę jak najniższą ceną, nawet w imię jakości, to możecie zapomnieć o tej opinii. Miałem przyjemność testować kilka sprzętów tej firmy i zazwyczaj były to naprawdę niezłe sprzęty, które cechowały się dobrą specyfikacją techniczną. Jeśli producent w dokładnie taki sam sposób wykonał swój nowy, budżetowy odkurzacz, to jestem przekonany o tym, że będzie to naprawdę niezły sprzęt.

Hoffen 800W SuperSilent: cena, specyfikacja

Przejdźmy do konkretów. Urządzenie wyróżnia się – jak sugeruje nazwa – cichą pracą. Zgodnie z deklaracją producenta, emituje hałas o maksymalnym natężeniu 68 decybeli. Uwagę zwraca też zaimplementowany filtr HEPA 12, który ma filtrować aż 99,5% zanieczyszczeń. Nie powinniście też narzekać na brak mocy. 800W powinno zrobić robotę, więc o dobrą siłę ssania i zbierania nieczystości można być spokojnym.

Fot: producenta

Producent szczyci się także zastosowaniem technologii High Effiency oraz wielofunkcyjną szczotką ActiveBrush, co w tak niskim segmencie cenowym stanowi pewnego rodzaju innowację. Przywołana wyżej szczotka powinna zapewnić Wam duży komfort czyszczenia zarówno powierzchni twardych, jak kafli czy paneli, ale i dywanów i wykładzin. Odpada więc konieczność zakupu dodatkowych modułów, które są dedykowane do różnych materiałów. Miło.

Hoffen 800W ma worek na kurz i nieczystości o pojemności trzech litrów. Integralną częścią zestawu jest naturalnie teleskopowa rura. Deklarowana długość kabla, który wpinamy do sieci, to 8 metrów. Nie zabrakło automatycznego zwijacza, jednak w obecnych czasach jest to raczej standard, a nie bajer, dodatkowy ficzer. Urządzenie posiada certyfikat jakości TUV Rheinland, który potwierdza, że odkurzacz został sprawdzony pod kątem użyteczności.

No i wreszcie, najważniejsza informacja. Hoffen 800W SuperSilent będzie dostępny w sieci Biedronka w cenie 249 złotych od 14 do 28 listopada lub do wyczerpania zapasów.

źródło: informacja prasowa

More Stories
iTrack Mini
iTrack Mini – gadżet, który znajdzie Twoje klucze