Dobra promocja na iPhone’a XS (64 GB)

apple iphone xs promocja
Fot: producenta

Urządzenia od Apple wyróżniają się wieloma cechami. Można chwalić długie wsparcie techniczne czy autorski ekosystem, jednak nie da się też nie dostrzec tego, że producent czasem liczy sobie za swój sprzęt sporo pieniędzy. I właśnie dlatego tak chętnie wynajdujemy Wam promocje na co ciekawsze urządzenia – byście mogli zaoszczędzić nieco grosza.

Apple iPhone XS – promocja w Play

Ale jak to w Play? Że na abonament?! Nic z tych rzeczy, już teraz mogę Was uspokoić. Sieć od pewnego czasu sprzedaje telefony na zasadach „wolnorynkowych” i to właśnie taka okazja. Mało tego, jeśli odniesiemy cenę w sklepie operatora do innych elektromarketów, które działają w Polsce, to nagle okaże się, że jest to naprawdę sensowna propozycja, która wielu entuzjastom telefonów od Apple może przypaść do gustu.

Apple iPhone 9: wycieka zdjęcie case’a i część specyfikacji

Mimo tego, że urządzenie debiutowało w 2018 roku, to wciąż oferuje bardzo wiele. Zarówno w ujęciu designu, jak i jakości generowanych zdjęć. Jasne, do nowszej generacji trochę brakuje, ale to wciąż bardzo wysoka półka. Smartfon pracuje pod kontrolą Apple A12 Bionic, ma 4 GB pamięci RAM i 64 GB na dane użytkownika. Nowym w świecie Apple pozwolę sobie przypomnieć o tym, że o slocie na kartę microSD można zapomnieć 😉

Świetne wrażenia zgarniał w swoich czasach ekran. Jest to 5,8-calowy OLED (Super Retina), który wspiera technologię 3D Touch i pracuje w rozdzielczości 2436 x 1125 pikseli. Aparat główny to duet 12 Mpix (aparat z szerokim kątem) + 12 Mpix (teleobiektyw). Na froncie czeka 7 Mpix oczko selfie oraz masa czujników biometrycznych, która w ostatecznym rozrachunku ma zapewnić szybkie odblokowanie urządzenia dzięki wzorowi naszej twarzy. Apple ochrzciło tę technologię mianem Face ID.

Teraz wchodzimy w matematykę. Względem poprzedniej ceny w Play, zaoszczędzacie 400 złotych. W odniesieniu do wielu konkurencyjnych ofert przebitka jest nieco mniejsza, ale to wciąż oferta nad którą zdecydowanie warto się pochylić 🙂
źródło: Play, opracowanie własne