To łóżko dla psa pozwoli Ci mieć go zawsze przy sobie

Penn Plax Buddy Bunk
Penn Plax Buddy Bunk, fot. walmart.com

Jeśli nie chcesz, żeby pies spał w Twoim łóżku, ale jednak chciałbyś mieć go blisko, idealnym rozwiązaniem jest Penn Plax Buddy Bunk.

Lubię zwierzęta, zarówno psy i koty, ale niemal całe swoje życie mieszkałem w bloku, więc w miałem jedynie rybki, chomika i papugę. Liczę, że to się zmieni, ponieważ pies to jednak trochę inny przyjaciel niż rybki. Wiem jednak, że mam miękkie serce i mógłbym w niektórych elementach ustępować zwierzakowi (to co, że właśnie jadł, przecież on na pewno jest głodny, tak słodko patrzy!). Patrząc po niektórych znajomych nie byłbym wyjątkiem, ponieważ u wielu osób psy śpią w łóżkach z właścicielami.

Ja zdecydowanie wolałbym tego uniknąć, ale jeśli chciałbym trzymać psa bardzo blisko, mógłbym rozwiązać problem kupując Buddy Bunk od firmy Penn Plax.

Gadżet ten jest leżanką dla psa, która ma wysokość naszego łóżka. Zwierzak może wejść po stopniach na górę, gdzie jest wygodny materac i dostatecznie dużo miejsca, żeby mógł tam spać. Jest to rozwiązanie dla psów ważących maksymalnie 28 kilogramów. Do tej leżanki prowadzą dwa schody, z którymi powinny poradzić sobie nawet mniejsze czworonogi.

Dla bezpieczeństwa jest też „balustrada” od zewnętrznej strony. Oczywiście przy łóżku nie ma żadnego elementu, więc tak naprawdę pies leży koło nas, ale jednak nie w łóżku. Na dole jest miejsce, które można zagospodarować według uznania. Chyba najlepszym rozwiązaniem jest położenie tam miski z wodą czy też jedzeniem lub ewentualnie trzymanie zabawek. Zarówno schodki, jak i dół są wyłożone dywanem.

Zdecydowanie nie jestem aktualnie potencjalnym odbiorą tego gadżetu, ale mam wrażenie, że dla wielu osób jest on produktem idealnym. W końcu mogą spać koło swoje psa, ale nadal cieszyć się całym łóżkiem.

Obecnie produkt ten dostępny jest w sieci Walmart. Na Amazonie jest jego chwilowa niedostępność, co zapewne zmieni się po aktualnie panującej sytuacji. Cena za takie łóżko to 165 dolarów, czyli prawie 700 złotych. Wydaje się sporo, ale czy dla właścicieli czworonogów to zaporowa kwota? Nie sądzę.

Źródło: Amazon, Walmart via homecrux.com