Dobra promocja na telewizory w x-kom

smart tv promocje
Fot za: x-kom

Nowy telewizor to marzenie wielu osób. Wydaje mi się, że zdecydowana większość z Was raz na jakiś czas realizuje to marzenie 😉 Jeśli ktoś w domu uznał, że już pora wymienić urządzenie na nowszą, lepszą wersję, to świetnie się składa. x-kom oferuje w promocji wiele naprawdę ciekawych sprzętów.

Promocje na smart-TV

Dobry telewizor, to prawdziwy skarb. Nie dość, że daje nam dostęp do obrazu w naprawdę świetniej jakości, to jeszcze może łączyć się on z internetem, umożliwiając oglądanie ulubionych programów z usług VOD, jak chociażby Netflix czy HBO GO. Wydaje mi się, że dużą rolę dla coraz większej liczby konsumentów odgrywa to, czy wybrany telewizor wspiera rozwiązania smart home. Pokochaliśmy sterowanie domem z poziomu pilota i dobrze wiedzieć, że coraz większa ilość smart-TV wspiera tę funkcję.

Eufy RoboVac 11S – niedrogi robot sprzątający (recenzja)

Jeśli szukacie dobrego telewizora w świetnej cenie, serdecznie polecam Wam zainteresować się nową promocją w sieci x-kom. Rabaty są dość znaczące, a w przypadku kilku telewizorów, sieć postarała się na tyle, że oferuje jedną z najniższych wycen na rynku. Niższą cenę aktywujecie kodem ekran2020. Szczególnie polecam Waszej uwadze następujące urządzenia:

Na promocji można odnaleźć też soundbary i głośniki. Co warto podkreślić, x-kom nie tylko przecenił te sprzęty, które kosztują grubo ponad 1500 złotych, ale i kilka całkiem tanich modeli, pośród których szczególnie wyróżnia się zestaw głośników 2.1 Creative 2.1 Sound BlasterX Kratos S3 Gaming, za który zapłacimy tylko 219 złotych. Miłym akcentem jest też obniżona cena przystawki Google Chromecast 3. Wprawdzie jest to obniżka tylko o 10 złotych, jednak przy cenie początkowej, wynoszącej 159 złotych, trudno wymagać cudów.

Jak zawsze w przypadku promocji, polecam Wam się spieszyć. Już w chwili pisania newsa, część artykułów została wyprzedana. Jeśli więc chcecie kupić swój wymarzony telewizor nieco taniej, to lepiej nie tracić zbyt wiele czasu 😉 Kończąc, jak zawsze życzę Wam owocnych łowów 😉

źródło: x-kom, opracowanie własne