Edycja Xbox One na Super Bowl wygląda świetnie

Nike x Madden NFL 20 Air Max 90
Nike x Madden NFL 20 Air Max 90, Fot. 9to5toys.com

Co może być lepsze od ulubionej konsoli lub pary butów? Oczywiście specjalna limitowana edycja łącząca te dwa produkty.

W naszej części świata Super Bowl (czyli finałowy pojedynek o mistrzostwo ligi futbolu amerykańskiego NFL) nie wzbudza tak ogromnych emocji jak w Stanach Zjednoczonych. W Ameryce jednak jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w ciągu roku, które przyciąga przed telewizory miliony odbiorców. Swoje trzy grosze dorzucają zawsze największe firmy na świecie, które chętnie tworzą dedykowane kampanie reklamowe czy też limitowane edycje swoich produktów. W tym przypadku mamy do czynienia z tym drugim.

Microsoft wraz z EA oraz Nike postanowiły z okazji 54 finału połączyć siły i dzięki temu powstała specjalne edycja konsoli Xbox One. Na premierze nowych Air Maxów, pokazano również sprzęt, który zapewne jest marzeniem każdego gracza w USA.

Nowa wersja Xboxa One jest nawiązuje do kolekcji „Nike x Madden NFL 20 Air Max 90”, co widać już po kolorystyce (biały, czerwony i niebieski). To nie wszystko, ponieważ zadbano o masę detali wywołujących uśmiech na twarzy. Na górze znajdziecie oczywiście logo gry i producenta, ale dodane także kilka napisów „It’s in the game”. Jeśli graliście w jakąkolwiek grę sportową tego studia, w głowie właśnie usłyszeliście głos wypowiadający to hasło. Oczywiście w zestawie nie mogło zabraknąć dopasowanych padów.

Jeśli w tym momencie nerwowo sprawdzacie stan konta z nadzieją, że cena nie będzie zaporowa, muszę Wam rozczarować. Do sprzedaży nie trafi ani jedna sztuka tej konsoli. Zamiast tego będziecie mogli ją wygrać, a wystarczy do tego podanie dalej poniższego tweeta z hashtagiem #NikeMaddenNFL20XboxSweepstakes. Poza konsolą dostaniecie oczywiście buty z limitowanej edycji oraz kopię gry Madden NFL 20.

Nie wiem jak Wy, ale ja już spróbowałem szczęścia i 8 lutego dowiem się czy przypadkiem nie stałem się właśnie fanem futbolu amerykańskiego.

Źródło: news.xbox.com via sneakernews.com, 9to5toys.com