Fajna promocja na żelazko ELECTROLUX EDB 1730

tanie żelazko Electrolux
ELECTROLUX EDB 1730, fot: producenta

Z pieniędzmi jest tak, że lubimy je wydawać, ale jeszcze bardziej lubimy je mieć. Aby móc je posiadać, trzeba czasem szukać fajnych produktów na promocji, w cenie niższej niż u konkurencji. I właśnie na takiej promocji można obecnie kupić bardzo fajne żelazko w sieci Media Expert.

Tanie żelazko Electrolux

Podejrzewam, że nikomu z Was nie muszę przedstawiać takiej firmy, jak Electrolux. Producent działa na rynku AGD już od wielu lat, a jego produkty cieszą się zwykle bardzo dobrymi opiniami użytkowników. Nie inaczej wygląda sprawa z żelazkiem ELECTROLUX EDB 1730. Do niedawna trudno było kupić je w cenie niższej niż sto złotych. A dzięki promocji w Media Expert, ta kwota może być jeszcze niższa. Precyzując, żelazko potaniało do 85 złotych.

tanie żelazko
ELECTROLUX EDB 1730, fot: producenta

Tanie żelazko Electrolux waży zaledwie 1,47 kilograma. Jego pojemnik na wodę ma pojemność 0,25 litra, a długość przewodu wynosi 1,95 metra. Producent uzbroił urządzenie w kilka przydatnych funkcji, pośród których warto pochwalić pionowy wyrzut pary, tryb odwapniania i samoczyszczenia, a także funkcję Anti-Drip. W tej cenie są to naprawdę niezłe funkcje, które w wielu gospodarstwach domowych zostaną docenione za swoją wszechstronność.

Warto odnieść się też do trybu spryskiwania delikatną mgiełką, dzięki czemu można równomiernie nawilżyć prasowaną tkaninę. Jeśli często prasujecie odzież stworzoną z jakiegoś delikatnego tworzywa, to polubicie też system zapobiegania kapaniu, a także pionowe uderzenie pary. Zapominalscy docenią żelazko Electrolux za system Anti-Calc, który znacząco automatyzuje proces odkamieniania urządzenia. Nie od dziś wiadomo, że kamień, który bierze się zwykle z twardej wody, z biegiem czasu potrafi wykończyć żelazko. Electrolux robi co może, by pomagać w usuwaniu go już w zarodku.

Jak wyczyścić żelazko? Odpowiadamy

Nie ukrywam, że bardzo przemawia też do mnie design, gdzie dominuje kolor niebieski, choć – moim zdaniem – bliżej mu raczej do morskiego 😉 Tak czy inaczej, jeśli popularne porównywarki cenowe nie kłamią, to oferta sieci Media Expert jest obecnie najlepszą na rynku. Jeśli akurat poszukujecie żelazka, to wydaje mi się, że naprawdę warto z niej skorzystać. Tym bardziej, że żelazko Electrolux zbiera też bardzo przychylne opinie od użytkowników. A, byłbym zapomniał. Promocja potrwa do drugiego lutego.

źródło: własne, w oparciu o dane Media Expert