fot. strona producenta

Fajna promocja w Amica. Można sporo zaoszczędzić

kup ich produkt i dostań zwrot

Każdy z nas chciałby czasem zaoszczędzić trochę pieniędzy, ale  -jak dobrze wiemy – większość dostępnych sprzętów jest naprawdę droga, co z oszczędzaniem nie idzie w parze. Na szczęście czasem pojawiają się fajne okazje. Ot, na przykład ta, jaką do oferty wprowadziła Amica.

Otwórz się na zysk – co oferuje promocja?

Jest ona skierowana jest do osób, które planują zakup przynajmniej dwóch sprzętów kuchennych. Do naszej dyspozycji mamy aż 4 warianty. Pierwszym z nich jest zakup piekarnika do zabudowy za minimum 1300 zł oraz płyty grzewczej z min. czterema polami. Patrząc na to, że jest to obowiązkowy sprzęt w  kuchni, myślę, że taki zakup będzie dla wielu z Was jak najbardziej uzasadniony. Co zyskujemy? Zwrot 300 zł w postaci karty przedpłaconej Sodexo.

Kolejna propozycja składa się z tych samych, wymienionych wcześniej, urządzeń plus zmywarki do zabudowy. Ile mamy w tym przypadku zwrotu? 400 złotych.

W kolejnej opcji wchodzimy Amica proponuje już inny wariant sprzętowy. Tutaj zamiast piekarnika do zabudowy mamy do wyboru piekarnik, ale z funkcją OPENUP!, która dostępna jest w linii X-TYPE lub Q-TYPE. Oczywiście, nadal zostajemy przy płycie grzewczej. Jaki zwrot otrzymamy tym razem? Jest to 450 złotych.

Ostatnim wariantem jest zakup  trzech przedmiotów. Analogicznie mamy tutaj poprzedni zestaw plus zmywarkę. Łączna suma zwrotu, to 600 zł. Jest to już całkiem sporo, ale również trzeba wziąć poprawkę na to, co kupiliśmy. I ile pieniędzy na to poszło. Mimo wszystko, wciąż jest to całkiem niezły deal, który na pewno warto wziąć pod uwagę.

fot. strona producenta

Co zrobić by, uzyskać zwrot?

Po zdecydowaniu się na dany wariant i zakupie urządzeń musimy zarejestrować nasz zakup na tej stronie internetowej. Po weryfikacji na podanych przez nas adres zostanie wysłana karta Sodexo z odpowiednią kwotą zwrotu.

Robot kuchenny? Pomyśl o Assistent EKM4000

Czas trwania promocji

Oferta ta dotyczy tylko wybranych modeli marki Amica i trwa od 22.02.2020 r. do wyczerpania puli nagród lub do 18.04.2020 r. Czasu nie zostało za wiele, ale warto rozważyć taką opcję, gdy planujecie odświeżyć swoją kuchnię lub ją zbudować a przy tym jeszcze zyskać zwrot z tego zakupu.

Źródło: amica.pl opr. własne

More Stories
Oto odkurzacz Hoffen 800W SuperSilent. Cena jest świetna