Honor 20 Lite w bardzo dobrej promocji. Tylko szybko!

Honor 20 Lite promocja
Fot: producenta

Promocje na Honora 20 Lite raz na jakiś czas powracają. Trudno się dziwić. To wciąż dobry telefon, który w całkiem przystępnej cenie oferuje sporo. Jest to też urządzenie, które wspiera usługi Google Mobile Services, czego – niestety – o najnowszych telefonach firmy powiedzieć nie można.

Honor 20 Lite – specyfikacja techniczna

Nie jest to nowość, ale nie samymi flagowcami człowiek żyje. Powiem więcej – jeśli jakiś telefon nie jest już szczególnie nowy, a oferuje sensowne podzespoły i ma dobrą cenę, to zawsze będziemy starali się wynajdywać dla Was takie perełki. Ekran ma przekątną 6,21 cala i pracuje w rozdzielczości Full HD+. Honora 20 Lite napędza Kirin 710 i 4 GB pamięci RAM, a na pliki mamy tutaj 128 GB. Urządzenie wykorzystuje hybrydowy slot Dual SIM. Oznacza to, że możecie korzystać z karty SIM oraz karty na pliki lub zrezygnować z tej karty i zamontować tam na przykład kartę SIM z pracy.

Jak wypada aparat? Całkiem dobrze. Mamy tu trio: 24 Mpix (f/1.8) + 8 Mpix (szeroki kąt) + 2 Mpix w roli kamery do głębi. Miłośnicy selfie będą wniebowzięci. 32 Mpix w dość dyskretnym notchu. Akumulator ma pojemność 3400 mAh, a po stronie zalet wypada wskazać też na port słuchawkowy 3,5 mm. Jak na tę półkę cenową, pozytywnie zaskakuje też obecność modułu NFC, dzięki czemu smartfon pozwala na realizowanie transakcji bezgotówkowych, na przykład przez Google Pay.

Samsung Galaxy S20 Ultra vs Huawei P40 Pro vs Huawei Mate 30 Pro!

Promocja na Honor 20 Lite

Urządzenie zwykle kosztuje jakieś 800-900 złotych. Mówimy tu oczywiście o oficjalnej dystrybucji sklepowej. Wiadomo, że w niektórych portalach można kupić je nieco taniej, jednak wzrasta wtedy ryzyko, że kupujemy urządzenie z brandem operatora. W trwającej akcji sieci Euro RTV AGD możecie kupić Honora 20 Lite za 699 złotych. Jest to bardzo atrakcyjna wycena. Jasne, kwota sama w sobie może i nie robi wielkiego wrażenia, ale prosta matematyka podpowiada, że to przecena o 12%.

Trzeba się jednak spieszyć. W chwili, gdy piszę Wam tę informację, na stanie pozostały 73 przecenione sztuki. Po ich wyprzedaniu promocja zniknie, a wszyscy, którzy będą chcieli kupić ten telefon taniej będą musieli zapłacić 899 złotych, przynajmniej jeśli zdecydują się na zakup w sieci Euro. Jak na moduł NFC i całkiem dobry aparat główny, nie jest to wysoka kwota. Szczerze mówiąc, jest to okazja, którą z czystym sumieniem mogę pochwalić 😉

źródło: RTV Euro AGD, opracowanie własne