Hoover H-PURIFIER 700 – oczyszczacz, który pochłania nawet 99,97% zanieczyszczeń

Hoover H-Purifier 700
Fot: producenta

Hoover 4w1 Oczyszczacz H-PURIFIER 700 to niezwykle innowacyjny oczyszczacz i nawilżacz powietrza z czujnikiem czadu i funkcją aromaterapii. Wyposażony w system nawiewu 360° w 10 minut skutecznie pochłania do 99,97% zanieczyszczeń, dzięki czemu powietrze będzie wolne od wirusów, bakterii, alergenów oraz cząstek smogu. Ponadto urządzenie jest bardzo ciche.

Powietrze w Polsce jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych w Europie. Nie każdy też wie, że nawet zamknięte okna nie zabezpieczą nas przed smogiem. W niektórych miastach, stężenie pyłu na dworze jest tak samo wysokie jak wewnątrz pomieszczeń. Zatem jak zadbać o lepszą jakość powietrza? Idealnym rozwiązaniem jest Hoover 4w1 Oczyszczacz H-PURIFIER 700, który zarówno oczyszczacza i nawilża powietrze, posiada też czujnik czadu i funkcję aromaterapii.

Hoover H-PURIFIER 700 – informacje

Wyposażony w wieloczujnikowy system monitorowania chroni twoją rodzinę przed smogiem, alergiami oraz ostrzega przed tlenkiem węgla. Czujnik zanieczyszczeń, co sekundę sprawdza ilość zawieszonego w powietrzu pyłu, a czujnik gazu co 20 sekund monitoruje stężenie lotnych związków chemicznych. Wraz z sezonem grzewczym wzrasta również niebezpieczeństwo zatrucia czadem, dlatego Hoover 4w1 Oczyszczacz H-PURIFIER 700 wyposażony został w czujnik CO, który monitoruje obecność tlenku węgla w powietrzu i uruchamia sygnał dźwiękowy jeśli jego poziom zostanie przekroczony.

Dzięki 3-warstwowemu systemowi filtracji urządzenie zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami o wielkości od 0,01 mikrometra. Pierwsza warstwa przechwytuje największe cząstki, takie jak sierść i kurz. Następnie filtr HEPA H13 usuwa alergeny, roztocza, zarodniki pleśni, bakterie oraz pyły. Trzecia warstwa w postaci filtra z aktywnym węglem absorbuje zanieczyszczenia gazowe (VOC, NO2), dym papierosowy i nieprzyjemne zapachy.

Fot: producenta

Hoover 4w1 Oczyszczacz H-PURIFIER 700 posiada szereg praktycznych funkcji. Nie tylko usuwa zanieczyszczenia ale także zapewni odpowiedni poziom wilgotności powietrza w pomieszczeniu (trzy domyślne poziomy 40%, 55% i 70%) co jest szczególnie istotne w okresie grzewczym, gdyż suche powietrze może podrażniać śluzówkę i utrudniać oddychanie. Dodatkowo oczyszczacz posiada funkcję aromaterapii. Wbudowany dyfuzor uwalnia kojące zapachy olejków eterycznych (H-ESSENCE) lub naturalną mieszankę opartą na prebiotykach (H-BIOTICS), która hamuje rozwój szkodliwych mikroorganizmów.

Dzięki specjalnemu interfejsowi możemy w łatwy sposób regulować jasność podświetlenia, wybierając jedną z trzech opcji, sprawdzić aktualną jakość powietrza w domu oraz ustawić dowolny tryb pracy urządzenia. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w funkcję zabezpieczenia przed dziećmi, która po aktywowaniu blokuje wszystkie przyciski na panelu. 

Poprzez Wi-Fi urządzenie możesz połączyć z aplikacją mobilną hOn i zarządzać oczyszczaczem nawet z dala od domu. Hoover 4w1 Oczyszczacz H-PURIFIER 700 na bieżąco przesyła informacje o jakości powietrza w pomieszczeniu do aplikacji hOn, dzięki czemu w szybki sposób możemy sprawdzić aktualną jakość powietrza na kolorowym wyświetlaczu. Różne kolory pierścienia LED Ring w aplikacji informują o jakości powietrza w czasie rzeczywistym. Zielony kolor oznacza doskonałą jakość powietrza, żółty – zadowalającą, pomarańczowy – słabą, a czerwony – bardzo złą. Dodatkowo, aplikacja udostępnia statystyki zanieczyszczeń w danym okresie. Dzięki niej możesz utworzyć plan pracy urządzenia oraz sprawdzić stan filtra. Co ważne, w przypadku wykrycia tlenku węgla aplikacja od razu wysyła alert na twój telefon.

Hoover 4w1 Oczyszczacz H-PURIFIER 700 – tryby pracy

  • Tryb automatyczny – przystosowuje prędkość wentylatora do obecnego poziomu jakości powietrza w pomieszczeniu a po 30 minutach przechodzi w tryb ECO,
  • Tryb alergii na pyłki – aplikacja hOn monitoruje poziom pyłków, przesyłając dane do urządzenia, a w przypadku wysokiego poziomu automatycznie uruchomi tryb celem złagodzenia objawów alergii,
  • Tryb nocny – skutecznie oczyszcza powietrza podczas snu przy bardzo cichej pracy ( tylko 21 dB)
  • Tryb Max – sprawdzi się na dużych przestrzeniach, skutecznie usuwa dym papierosowy oraz nieprzyjemne zapachy,

Oczyszczacz Hoover 4w1 Oczyszczacz H-PURIFIER 700 posiada rekomendację British Allergy Foundation jako unikalne rozwiązanie przeciwko sezonowym alergiom i wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniom. 

Hoover H-Purifier 700 – cena

Hoover 4w1 Oczyszczacz H-PURIFIER 700 dostępny jest w sieci Media Markt w cenie 2099 zł.

źródło: informacja prasowa producenta