niedz.. lip 21st, 2024

Candy SLIM – wąskie suszarki do niewielkich łazienek

suszarka candy slim
Fot: producenta

Niewielka łazienka nie jest już przeszkodą dla posiadania suszarki do prania. Wystarczy wybrać urządzenie o kompaktowych wymiarach, które zmieści się wszędzie i wysuszy pranie szybko i skutecznie. Idealnym rozwiązaniem są tu suszarki Candy RapidO RO4 H7A2TEX-S i Candy SmartPRO CSO4 H7A2DE-S, które są bardzo wąskie, a jednocześnie zapewniają bezpieczeństwo ubrań, dbając o ich kształt i rozmiar. Z ich pomocą wysuszymy nawet najbardziej delikatne tkaniny, oszczędzając nasz czas i pieniądze.

Candy Slim – idealne do małego mieszkania?

Suszarka do prania, tak jak i inne urządzenia gospodarstwa domowego, powinna być dopasowana do potrzeb każdej rodziny. Wybierając tego typu urządzenie warto zwrócić uwagę na jego wymiary oraz wielkość wsadu. Candy RapidO RO4 H7A2TEX-S i Candy SmartPro CSO4 H7A2DE-S to suszarki bardzo wąskie – mają głębokość jedynie 46,5 cm przy załadunku 7 kg, co oznacza, że urządzenie zmieści się nawet w niewielkiej łazience gwarantując jednocześnie dużą pojemność załadunku.

Ponadto suszarki Candy wyposażone są w 7 szybkich programów suszenia oraz dodatkowo program antyalergiczny. Dzięki niemu z łatwością pozbędziemy się z odzieży wszelkich pyłków i roztoczy, sierści zwierząt oraz pozostałości detergentów. Dodatkowo mamy do wyboru takie funkcje jak: gotowe do prasowania, suche do powieszenia czy suche do szafy. Co więcej, suszarki Candy, wyposażone w program Easy Iron, skutecznie i szybko eliminują zagniecenia z tkanin, co zapewne ucieszy osoby nie przepadające za prasowaniem. Urządzenia wyposażone zostały także w funkcję opóźnionego startu umożliwiającą rozpoczęcie i zakończenie suszenia o wygodnej dla nas porze.

suszarka candy slim
Fot: producenta

Bezpieczne suszenie w Candy Slim

Wiele osób zastanawia się, czy suszarki do prania mogą niszczyć odzież, zmienić ich rozmiar, czy naruszać strukturę włókien. To wszystko mity. Zastosowane w suszarkach Candy RapidO RO4 H7A2TEX-S i Candy SmartPro CSO4 H7A2DE-S innowacyjne technologie gwarantują bezpieczeństwo naszych ubrań. Nie przesuszą prania, bo zastosowana w suszarkach Candy automatyka wagowa oraz specjalne czujniki kontrolują wilgotność, a pompa ciepła umożliwia wysuszenie tkanin w niżej temperaturze (45-55°C).

Chroni to ubrania przed zniszczeniem i jest doskonałym rozwiązaniem dla wielu rodzajów tkanin. Ponadto zamontowane w suszarkach Candy czujniki bezpieczeństwa chronią odzież przed ryzykiem skurczenia się tkanin oraz utraty ich kształtu. Urządzenia Candy wygładzą ubrania, przez co będą one delikatne i miękkie oraz pozbędą się z odzieży kłaczków. Dodatkowo suszarki posiadają certyfikat Woolmark gwarantujący bezpieczeństwo suszenia nawet najbardziej delikatnych tkanin takich jak wełna.

Candy Slim – czy są to urządzenia oszczędne i praktyczne?

Dzięki systemowi automatyki wagowej suszarki Candy samodzielnie dobierają parametry programu do masy załadunku. Rozwiązanie to znacząco skraca czas pracy urządzenia ale także obniża koszty zużytej energii. Nowoczesne suszarki Candy RapidO RO4 H7A2TEX-S i Candy SmartPro CSO4 H7A2DE-S wyposażone zostały w pojemnik Easy Case, który umiejscowiony jest na drzwiach suszarki. Wygodny zbiornik o ergonomicznym kształcie jest łatwy do wyciągnięcia i może pomieścić aż do 3 litrów wody, którą można ponownie wykorzystać. Budowa pojemnika jest bardzo wygodna i ułatwia obsługę urządzenia.

Innowacyjne rozwiązania w suszarkach Candy RapidO RO4 H7A2TEX-S i Candy SmartPro CSO4 H7A2DE-S zostały stworzone z myślą o naszym zdrowiu i codziennej wygodzie. Wysoko umieszczony, szeroki otwór załadunkowy, o szerokości 35 cm, pozwala na obsługę urządzenia bez konieczności schylania się, co jest szczególnie ważne przy suszeniu dużej ilości prania. Suszarki zostały wyposażone też w czytelny wyświetlacz w języku polskim, a aplikacja simply-Fi pomaga zdalnie sterować urządzeniem, a także dostarcza wskazówek i porad  dotyczących opcji suszenia.

Candy Slim – dostępność i ceny:

  • Candy RapidO RO4 H7A2TEX-S – sklepy RTV EURO AGD, cena 2129 zł.
  • Candy SmartPro CSO4 H7A2DE-S – sklepy Media Expert, cena 2299 zł.

źródło: na podstawie informacji prasowej producenta

Powiązane