Huawei startuje z konkursem. Do wygrania m.in. P40 Pro

konkurs huawei
Fot: Huawei

Korzystanie z ekosystemu Huawei to pod wieloma względami spore wyzwanie, jednak producent bardzo umiejętnie zachęca do swojego sklepu z aplikacjami. Tym razem Chińczycy organizują konkurs z wartościowymi nagrodami w roli głównej.

Konkurs Huawei – do wygrania osiem sztuk P40 Pro i vouchery

Zabawa organizowana przez producenta potrwa osiem tygodni. W każdym tygodniu można wygrać Huawei P40 Pro, a także vouchery do oficjalnego sklepu Huawei w Polsce o jednostkowej wartości aż 500 złotych. Daje to Wam możliwość zakupu „po kosztach” nie tylko kilku ciekawych urządzeń z portfolio firmy, ale i wymarzonych akcesoriów, na przykład case’ów czy słuchawek. Zresztą, podejrzewam, że nie muszę Was przekonywać do tego, że sposobów na konstruktywne wydanie pięciuset złotych jest całkiem sporo 😉

Zasady gry są proste. Na początku, zanim je Wam omówię, gorąco zachęcam Was do zapoznania się z regulaminem, który odnajdziecie tutaj. Z tych najważniejszych rzeczy poinformuję Was tylko, o tym, że co tydzień można zgarnąć jeden egzemplarz Huawei P40 Pro i pięć voucherów o wartości 500 PLN. Jeśli się Wam poszczęści, to warto wiedzieć, że vouchery będą ważne do 31.08.2020, a jednostkowa kwota zamówienia w sklepie Huawei musi wynosić co najmniej 501 złotych. Nie ma więc opcji, by wybrać sobie gadżet za 30 czy 50 złotych, a resztę nagrody odebrać w gotówce.

DXOMark: Huawei P40 Pro to najlepszy foto smartfon!

Co trzeba zrobić. Z poziomu AppGallery na smartfonie odpalacie kolekcję „Czas na zakupy!”, ściągacie wybraną aplikację i dokumentujecie to screenem. Następnie, we wskazanym wątku Społeczności Huawei umieszczacie odpowiedź na pytanie konkursowe oraz wykonanego wcześniej screena. Od tego momentu wszystko jest już w losach komisji, która raz na tydzień wybierze jedną nagrodę główną i pięć osób, które zgarną vouchery. Polecam też kliknąć w ten link, gdzie macie pełną rozpiskę od Huawei.

Mimo tego, że zabawa ledwie zdążyła wystartować, a AppGallery nie cieszy się jeszcze dużą rozpoznawalnością, można już odnaleźć paręset zgłoszeń. Rywalizacja będzie więc bardzo interesująca. Co ważne, najlepsze odpowiedzi na pytania nie są wybierane przez społeczność, a przez komisję konkursową. Każdy ma więc takie same szanse. Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Wam powodzenia 🙂

źródło: własne, znalezione w AppGallery 🙂