I to jest promocja! Gry Ubisoftu taniej nawet o 75%

ubisoft promocja
Fot: screen ze strony Ubisoftu

Nazwa naszego portalu może sugerować raczej niewielkie powiązanie z grami. Spójrzmy jednak nieco szerzej 🙂 W niemal każdym domu lub mieszkaniu można znaleźć laptopa lub konsolę, czyli świetne narzędzie do tego, aby… grać w gry. A jeśli te gry można kupić 75% taniej, to zaczyna się robić bardzo ciekawie.

Gry Ubisoftu na mega-promocji

Najważniejsza informacja jest taka, że tytuły zostały przecenione w oficjalnym sklepie Ubisoftu czyli uStore. To dobra wiadomość, bowiem unikamy wątpliwej jakości pośredników. Ciągle można przeczytać o tym, że czasem zdarzają się tak zwane okazje które tak naprawdę są po prostu sprzedawaniem lewych kluczy licencyjnych, które później, po jakimś czasie, usługodawca może zablokować. Kupując bezpośrednio od Ubisoftu, problem znika.

Lista przecenionych gier nie zaoferuje Wam pasjonujących nowości, ale jest sporo klasyków, które zwłaszcza dla starej gwardii mogą być świetną okazją, by w miły sposób spędzić weekend przed ekranem komputera. Jest też wiele nowszych produkcji, jednak łączna lista gier, które można teraz kupić na promocji, to aż 145 tytułów. Nie będę wymieniał ich wszystkich, a jedynie poinformuję Was o tych, które przykuły moją szczególną uwagę. Pełną listę możecie zobaczyć tutaj.

Heroes of Might And Magic III: Complete Edition (9,97 PLN) to klasyk, od którego wręcz trzeba rozpocząć to zestawienie. Fani Heroesów mogą kupić też HOMM 5: Tribes of the East za dokładnie taką samą kwotę oraz Heroesy 6 za 29,97 złotych. Na przecenie znalazła się też saga gier z Raymanem w roli głównej:

  • Rayman Forever: 5,72 PLN,
  • Rayman 2: Great Escape: 5,72 PLN,
  • Rayman 3: Hoodlum Havoc: 5,72 PLN,
  • Rayman Origins: 6,77 PLN.

Promocja daje też możliwość zakupu Settlersów 7 (History Edition) za 29,95 złotych. Zresztą, fani strategii nie mają większych podstaw do narzekań. Można teraz zgarnąć całkiem nieźle ocenione Anno 2205 za jedyne 37,47 złotych. Fani Anno znajdą jeszcze na liście nieśmiertelne Anno 1800 oraz 1404, które też można kupić dosłownie za grosze. Jak na takie tytuły, są to naprawdę genialne ceny, które nieczęsto zdarzają się w promocjach.

Fani Assasin’s Creed mają „promocję na bogato”. Przeceniono chyba wszystkie ważniejsze części gry, a AC: Unity kosztuje teraz 35,97 złotych. Przeceniono też kilka gier z serii Tom Clancy’s, wliczając w to Endwar. Lista jest imponująca i jestem przekonany, że niemal każdy z Was znajdzie tam coś dla siebie. Pozostaje mi więc życzyć Wam owocnych łowów 🙂

źródło: uStore, opracowanie własne