I znów promocja na iPhone’a Xs (64 GB)

apple iphone xs promocja
Fot: Pixabay

Apple iPhone Xs nie jest już urządzeniem specjalnie nowym, jednak naiwnością byłoby twierdzić, że ex-flagowiec od firmy z Cupertino nie zasługuje już na uwagę klientów. Wręcz przeciwnie, to nadal bardzo dobry telefon.

Apple iPhone Xs (64 GB) na promocji w sieci x-kom

Nie jest to pierwsza sytuacja, kiedy x-kom przecenia urządzenia od Apple. Zwykle staramy się dla Was wyłapywać te co ciekawsze okazje. Ot, wcale nie tak dawno temu x-kom zaskoczył naprawdę świetną promocją, którą szerzej opisaliśmy tutaj. Pozytywnym akcentem jest też to, że decydując się na zakup w tej sieci, dostajemy telefon z pewnego źródła, które będzie wolne od tych wszystkich obaw, jakie towarzyszą zakupom iPhone’ów po kosztach z tych nieco mniej rozpoznawalnych sklepów.

Dobra promocja na Apple iPhone Xs Max 512 GB

Mimo tego, że urządzenie debiutowało w 2018 roku, to wciąż trzeba uznać je za ciekawą opcję. Zarówno w ujęciu designu, jak i jakości generowanych zdjęć. Jasne, do nowszych iTelefonów trochę brakuje, ale to wciąż bardzo wysoka półka. Smartfon pracuje pod kontrolą Apple A12 Bionic, ma 4 GB pamięci RAM i 64 GB na dane użytkownika. Nowym w świecie Apple pozwolę sobie przypomnieć o tym, że o slocie na kartę microSD można zapomnieć 😉

Świetne wrażenia zgarniał w swoich czasach ekran. Jest to 5,8-calowy OLED (Super Retina), który wspiera technologię 3D Touch i pracuje w rozdzielczości 2436 x 1125 pikseli. Aparat główny to duet 12 Mpix (aparat z szerokim kątem) + 12 Mpix (teleobiektyw). Na froncie czeka 7 Mpix oczko selfie oraz masa czujników biometrycznych, która w ostatecznym rozrachunku ma zapewnić szybkie odblokowanie urządzenia dzięki wzorowi naszej twarzy. Apple ochrzciło tę technologię mianem Face ID.

Kończymy informacją o kwocie zakupu. Na stronach sieci x-kom możemy przeczytać, że oferowana przez nich obniżka do kwoty 3099 złotych to przecena o 600 złotych. Jasne, w ramach tej sieci sklepów jest to prawda, jednak obiektywnie rzecz ujmując, oferta sieci jest teraz lepsza o jakieś 300 złotych względem tego, co oferuje sporo konkurencyjnych firm. Promocją objęto srebrną, złotą oraz szarą wersję kolorystyczną smartfona z logo nadgryzionego jabłka. Wydaje się, że wciąż jest to ciekawa oferta, którą część z Was zapewne weźmie pod uwagę.

źródło: x-kom, opracowanie własne