iRobot Roomba i7+ w edycji specjalnej wygląda świetnie

Mateusz Suda iRobota Roomba i7+
Mateusz Suda iRobota Roomba i7+ fot. informacja prasowa

O robotach sprzątających można powiedzieć, że są przydatne i użyteczne, ale czy ładne? Teraz już tak, a to dzięki specjalnej wersji iRobota Roomba i7+.

Szukając sprzętów do swojego domu, kieruję się wieloma czynnikami. Ważne są możliwości, kluczowa jest cena, ale coraz częściej – i kompletnie mi to nie przeszkadza – istotny jest wygląd gadżetu. W końcu często na projektowanie i urządzanie swoich czterech ścian poświęca się miesiące, więc czemu równie starannie nie dobierać wyposażenia?

Jeśli Wy chcecie mieć sprzęt, który będzie unikalny, atrakcyjny oraz przykuwający uwagę, powinniście zaczekać na aukcję ze specjalną wersją robota sprzątającego – iRobot Roomba i7+. Została ona przygotowana we współpracy polskiego dystrybutora firmy DLF oraz polskiego ilustratora i grafika, Mateusz Sudy. Zanim napiszę coś więcej, sami zobaczcie jak to cudo się prezentuje:

Mateusz Suda postanowił wykorzystać zarówno samego robota, jak i jego stację Clean Base. Obydwa sprzęty świetnie się uzupełniają eksponując motywy inspirowane mitologią grecką. Ciekawym dodatkiem jest wykorzystanie neonowej kolorystyki, która była obecna także podczas sesji.

Już wersja podstawowa robota prezentuje się atrakcyjnie, a ten zestaw specjalne prezentuje się jeszcze lepiej. Jeśli Wam również ta Roomba wpadła w oko, będziecie mieli okazję ją kupić, ponieważ zostanie przekazana na rzecz jednej z największych akcji dobroczynnych w Polsce.

Warto oczywiście dodać, że jest to pełnoprawny robot sprzątający, który nie różni się możliwościami od standardowej Roomby i7+.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne