Jeśli zaakceptujesz kolor, zaoszczędzisz na zakupie iPhone’a 11

apple iphone 11
Fot: producenta

Czasy, kiedy Apple bardzo konserwatywnie podchodziło do wersji kolorystycznych swoich produktów skończyły się już dawno temu. Nie wszystkie kolory okazały się być hitem, a my możemy dzięki temu zaoszczędzić paręset złotych.

Apple iPhone 11 – specyfikacja techniczna, cena

Jest to urządzenie z flagowym rodowodem, jednak dziwi zastosowanie przez producenta matrycy LCD, która pod wieloma względami jest gorsza od ekranów OLED. Tak czy inaczej, ekran ma przekątną 6,1 cala i wyróżnia się notchem, gdzie firma umieściła kamerę selfie (12 Mpix) oraz czujniki biometryczne. Telefon napędza Apple A13 Bionic, któremu towarzyszą 4 GB RAM. Promocyjna wersja ma 64 GB na dane użytkownika, ale można też szarpnąć się na droższe 128/256 GB.

Aparat główny to zaskakująco dobry duet 12 Mpix (szeroki kąt) + 12 Mpix (f/1.8) z pięciokrotnym przybliżeniem cyfrowym. Wielokrotnie okazywało się, że taki zestaw radzi sobie bardzo dobrze, więc można podsumować ten wątek bardzo krótko: z fotek i wideo powinniście być zadowoleni. Telefon wspiera obsługę dwóch kart SIM przy założeniu, że godzicie się na obecność karty typu eSIM. Akumulator ma pojemność 3110 mAh.

Wyciek zdradza możliwe ceny iPhone’ów 12. Tanio już było

Apple iPhone 11 – promocja

Po raz kolejny pozytywnie zaskakuje x-kom. Po wpisaniu kodu rabatowego „porzadki” (bez polskich znaków diakrytycznych) cena iTelefonu stopnieje z 3599 do 3299 PLN. Niestety, ale sieć nie zdecydowała się na objęcie niższą ceną wszystkich wersji kolorystycznych urządzenia. Jeśli chcecie zaoszczędzić, to trzeba przeprosić się z czerwoną (Product RED) lub żółtą wersją kolorystyczną.

O ile Product RED wcale nie tak dawno temu był bardzo modny, a poza Apple zdecydowało się go wprowadzić kilka innych firm, które działają w ekosystemie Androida, o tyle żółty kolor… no, nie zdziwię się, jeśli nie trafi on w serca wielu zagorzałych fanów firmy z Cupertino. Jasne, aż prosi się, aby zaoszczędzoną kwotę przeznaczyć na etui, które zamaskuje kolor smartfona, jednak czy za kilka lat uda Wam się przepchać ten sam numer przy odkupie? Na to pytanie nie potrafię udzielić odpowiedzi.

Wiem natomiast, że jeśli zapomnimy na moment o wersjach kolorystycznych jedenastki to zapewni Wam ona świetną wydajność, a także – w odniesieniu do ofert innych sklepów stacjonarnych – jedną z najlepszych wycen, jaką teraz można odnaleźć na rynku.

źródło: x-kom, opracowanie własne