Kolejna fajna promocja w ME. Można sporo zaoszczędzić

media expert promocje
Fot: Media Expert

Lubię pisać Wam o promocjach. Wprawdzie znalezienie naprawdę ciekawych ofert nie należy do łatwych rzeczy, jednak mam nadzieję, że dzięki takim wpisom choćby część z Was kupi wymarzone urządzenie nieco taniej.

Promocja w Media Expert

Dzisiejsza promocja obejmuje swoim zasięgiem wiele różnych kategorii, jednak organizator dość wyraźnie podkreśla, że spore rabaty czekają na Was zwłaszcza wtedy, gdy zapolujecie na Smart TV, urządzenia AGD oraz smartfony i laptopy. Jeśli interesuje Was – na przykład – zakup roweru czy akcesoriów sportowych, to także znajdziecie kilka ciekawych promocji, jednak najzwyczajniej w świecie nie będą one tak dobre, jak oferty na wymienione wyżej produkty.

Żeby dobrze Wam uświadomić, że jest o co walczyć, dopowiem, że najwyższa przecena na smart TV wynosi aż 1000 złotych. Jeśli dobrze poszukacie w dziale smartfonów i laptopów, to będziecie mogli schować do kieszeni nawet i 400 złotych. Media Expert przewidział, że w trwającej promocji na AGD można zaoszczędzić maksymalnie 500 złotych. Trzeba oddać, że na papierze promocja brzmi obiecująco. A jak jest w praktyce?

Po przejrzeniu ofert, szczególnie polecam Waszej uwadze następujące produkty:

Z pełną listą przecenionych artykułów możecie zapoznać się klikając tutajWarto zauważyć, że ilość produktów, jakie zostały objęte przeceną jest o wiele dłuższa. Jeśli na przykład szukacie niezłej szczoteczki elektrycznej czy powerbanka, gorąco rekomendowałbym Wam spędzić trochę czasu na lekturze strony z promocjami przygotowanej przez sieć Media Expert. Jak pisałem wcześniej, nie wszystkie ceny są najlepsze na rynku, jednak całkiem sensownych ofert jest sporo. A to już pewien atut 🙂

źródło: Media Expert, opracowanie własne