Kup AGD od Hoover, zyskaj nawet 600 złotych

AGD promocje
Fot: Pixabay

Coraz częściej można spotkać się z urządzaniem kuchni tylko i wyłącznie w oparciu o sprzęty jednego producenta. Niesie to ze sobą wiele zalet, a czasem pozwala zaoszczędzić trochę złotówek. Taka okazja nadarza się i teraz. Można zgarnąć nawet 600 złotych.

Promocja na urządzenia Hoover

Jakiś czas temu nie wiedziałem o tym producencie AGD zbyt wiele. Jasne, gdzieś tam może mignęła mi lodówka czy piekarnik z ich logo, jednak dopiero od niedawna producent ruszył z prawdziwą ofensywą, efektem której jego produkty można spotkać w niemal każdym sklepie z elektroniką użytkową. Hoover oferuje wiele urządzeń, które – w zależności od oczekiwań konsumenta – można kupić w różnych przedziałach cenowych. Jeśli jesteście właśnie na etapie poszukiwania sprzętu, który niebawem stanie w Waszych domach czy mieszkaniach, to nadarza się świetna okazja, by spojrzeć na Hoovera ze zdwojoną uwagą.

Wszystko za sprawą promocji sieci Euro RTV AGD. Od razu dopowiem, że akcja trwa do 15 marca, więc na podjęcie decyzji zakupowej macie jeszcze w zasadzie dwa tygodnie. Z pełnym regulaminem możecie zapoznać się tutaj. Oczywiście, jak zawsze zachęcam Was do poświęcenia mu kilu chwil, bowiem z tego niezbyt długiego dokumentu można dowiedzieć się wielu ważnych rzeczy.

Na liście urządzeń Hoover, które biorą udział w promocji znajdziecie sporo urządzeń. Mamy tu między innymi pralkę do zabudowy, pralko-suszarkę, płytę indukcyjną czy ceramiczną, kilka rodzajów okapów oraz naprawdę dużo piekarników i płyt gazowych. Pewnego rodzaju ciekawostką, która zyskuje sobie coraz większą uwagę klientów jest też szuflada grzewcza, której możliwości opiszę Wam kiedyś w innym wpisie.

Jaki ekspres do kawy na kapsułki kupić w 2020 roku?

Promocja siec Euro jest bardzo prosta w swoich założeniach. Kwota, jaką dostaniecie do wydania w formie karty podarunkowej rośnie wraz z kwotą. Precyzując:

  • wydane 600 złotych daje kartę o wartości 50 PLN,
  • wydane 1000 złotych daje kartę o wartości 100 PLN,
  • wydane 1500 złotych daje kartę o wartości 150 PLN,
  • wydane 2000 złotych daje kartę o wartości 250 PLN,
  • wydane 3000 złotych daje kartę o wartości 400 PLN,
  • wydanie kwoty wyższej niż 3500 złotych daje kartę o wartości 600 PLN.

Uzyskane w ten sposób karty będą ważne w sieci przez 365 dni. Daje to sporo czasu na przemyślenie tego, jaki sprzęt warto dobrać. Może odkurzacz? A może ekspres do kawy na kapsułki? Wybór zależy już tylko i wyłącznie od Was 😉

źródło: Euro RTV AGD, opracowanie własne