Kup smartfon Oppo, a drugi dostaniesz za złotówkę

Oppo Reno2
Oppo Reno2, fot. własne

Jeśli myślałeś w ostatnim czasie nad zakupem jednego ze smartfonów Oppo, Media Markt przygotował ciekawą promocję, w której drugie urządzenie dostaniesz za złotówkę.

Oppo to marka, która jest dostępna na naszym rynku od jakiegoś czasu i moim zdaniem radzi sobie na nim całkiem nieźle. Tym bardziej, że jej smartfony można kupić w bardzo atrakcyjnych cenach oraz ciekawych promocjach. Sam testowałem kilka modeli tego producenta –  głównie z wyższej półki – i szczerze mówiąc mógłbym przyczepić się jedynie do ich rozmiarów, ale ja po prostu lubię mniejsze produkty. Poza tym to świetne urządzenia, którymi warto się zainteresować przy szukaniu czegoś nowego. Szczególnie patrząc na promocję Media Marktu.

Oppo
Oppo, fot. MediaMarkt.pl

Jeśli zainteresowała Was promocja, do wyboru macie dwa droższe modele oraz dwa za symboliczną złotówkę. Kupując Oppo Reno2 lub Oppo Reno możecie za złotówkę kupić Oppo Ax7 lub Oppo A1k.

Droższe urządzenia kosztują odpowiednio 2099 i 1797 złotych, a tańsze bez ceny promocyjnej wycenione są na 669 lub 449 złotych. Co ciekawe, możecie wybrać tańszy główny produkt oraz droższy gratis, a promocja i tak zadziała. Jeśli zamierzacie kupić jedno z urządzeń, pamiętajcie żeby się pospieszyć, gdyż promocja trwa do 30.04.2020 r.

Oppo z nowościami w Polsce: Reno3/3 Pro oraz A91

Mówiąc całkiem szczerze, uwielbiam tego typu promocje. Wychodzę z założenia, że zawsze może przydać się drugie, zapasowe urządzenie. Sam staram się mieć coś na wszelki wypadek, gdybym nagle potrzebował korzystać z dwóch kart SIM lub gdyby główne urządzenie odmówiło posłuszeństwa.

Drugim rozwiązaniem jest oddanie komuś telefonu w prezencie. Nie są to sprzęty z wyższej półki, ale obydwa mają na tyle przyzwoite parametry, że dla większości osób będą wystarczające. Gdybym ja szukał teraz czegoś dla siebie, zdecydowanie wziąłbym tę ofertę pod uwagę.

Źródło: mediamarkt.pl via GSMManiak.pl