niedz.. lip 21st, 2024

Lokalna promocja na lampkę IKEA FORNYAD! Taniej o 70%!

lampka z ładowarką indukcyjną tania
Fot: Ikea

Zawsze fajnie napisać o promocji, dzięki której czy to Wy czy ja możecie zaoszczędzić nieco grosza. Dziś pojawiła się nie lada gratka. W Warszawskiej Ikei (Janki) znacząco przeceniono świetnie wyglądającą lampkę z linii FORNYAD.

Promocje w sieci IKEA

Na początku pozwolę sobie podkreślić raz jeszcze. Jest to promocja lokalna. Oznacza to po prostu tyle, że lapmkę IKEA FORNYAD można kupić o 70% taniej tylko w sklepie na warszawskich Jankach. Szkoda, jednak kto wie, może akcesorium za pewien czas pojawi się także w innych sklepach sieci. Nie ukrywam, że gdyby tylko podobna promocja została zorganizowana przez katowicką filię Ikei, to nie wahałbym się ani pięciu minut.

Głównym wyróżnikiem akcesorium jest to, że ma ono wbudowany moduł, dzięki któremu możemy bezprzewodowo naładować swój telefon. Wystarczy po prostu położyć go na lampce. Indukcja zrobi za nas całą robotę. Jeśli kiedyś spotkaliście się z tą technologią, to nie zdziwię się, jeśli po pewnym czasie nie wyobrażaliście sobie nawet funkcjonowania bez tej technologii. Warto jednak przypomnieć, że nie każdy telefon wspiera tryb ładowania bezprzewodowego.

lampka z ładowarką indukcyjną
Fot: Ikea

Z rzeczy oczywistych, warto napomknąć też o tym, że jest to oczywiście lampka, która bazuje na energooszczędnym oświetleniu typu LED. Poza mniejszym zużyciem energii, LED-y potrafią świecić o wiele dłużej niż tradycyjne, zwykłe żarówki. Lampka FORNYAD pozwala też na płynne regulowanie kąta nachylenia klosza, więc spokojnie można dopasować jej ułożenie pod nasze preferencje, gdy na przykład leżymy na kanapie i czytamy sobie książkę.

Na ten moment nie wiemy, ile lampek ostało się jeszcze w atrakcyjnej cenie, która wynosi zaledwie 89,99 PLN. Warto w tym miejscu odnieść się do ceny początkowej, która wynosiła aż 299 złotych, więc różnica jest zauważalna. Jeśli wolelibyście nie wybierać się do Ikei na próżno, to zawsze możecie skontaktować się z obsługą sklepu telefonicznie i ustalić, czy rzeczony produkt wciąż jest na magazynie. Tutaj podrzucam Wam linka do Ikei w Jankach. Łapcie i korzystajcie z promocji 🙂

źródło: Pepper, opracowanie własne

Powiązane