Oto SIXCUP, mata inna niż wszystkie

tania mata rozgrzewająca
Fot: producenta

Jeśli uważacie, że na temat mat biurowych powiedziano już wszystko, to radzę Wam szybko zmienić zdanie. Wciąż powstają ciekawe urządzenia, które przynoszą wiele naprawdę ciekawych funkcji. Dziś opowiem Wam o tym, co potrafi taka mata od SIXCUP.

Podgrzewana mata do biura

Muszę oddać producentowi, że wymyślił to sobie naprawdę nieźle. Podgrzewana mata biurowa niesie ze sobą wiele użytecznych zastosowań. Wbrew pozorom, możemy jej używać nie tylko wtedy, gdy chcemy się ogrzać, bo – na przykład – w firmie jest zimno. Podgrzewane konstrukcje tego typu są też polecane, gdy mamy problemy z kręgosłupem, stawami czy krążeniem. Oczywiście nie powinniśmy wtenczas przesadzić z temperaturą.

mata rogrzewająca
Fot: producenta

Skoro już przy temperaturze jesteśmy, to maksymalna wartość, do jakiej możemy rozgrzać matę, to aż 45 stopni Celsjusza. Urządzenie zostało wykonane ze skóry PVC wysokiej jakości. Producent podkreśla też, że mata SIXCUP powstała z surowców nietoksycznych. Możemy też dowiedzieć się, że urządzenie jest wodoodporne, efektem czego nie powinno zagrażać użytkownikowi nawet wtedy, gdy zaliczy kontakt z wodą.

Ze względu na niezbyt duże gabaryty raczej nie nakryjecie tą matą całego obszaru fotela. Jeśli boli Was na przykład kręgosłup lędźwiowy, możecie próbować położyć ją w miejscu dyskomfortu. Jeśli jest Wam zimno w stopy, może ona pełnić też funkcję podkładki. Zresztą, nic nie stoi na przeszkodzie, by zrobić z niej nawet podkładkę pod mysz. Tworzywo jest gładkie, więc ślizg gryzonia powinien być dla użytkownika bardzo komfortowy. Kabel zasilający ma długość 1,5 metra.

Warto zakończyć ten wpis informacją o cenie. Producent pokazał się z dobrej strony, bowiem wycenił matę SIXCUP na kwotę 19 Euro, co w przeliczeniu na złotówki daje nam bardzo atrakcyjną cenę, wynoszącą 85-90 złotych. Matę rozgrzewającą bez trudu znajdziecie na przykład na Amazonie. U niektórych dostawców trzeba doliczyć jeszcze opłatę za transport do Polski, jednak nie jest ona zbyt wygórowana. Inwestycja bez trudu powinna zmieścić się w stu złotych. Dla osób, które marzną zawsze i wszędzie, świetna sprawa.

źródło: Amazon, opracowanie własne