Wybrane telewizory Samsunga zwrócisz w ciągu 60 dni

Samsung 82” QLED Q950R
Samsung 82” QLED Q950R, fot. Samsung

Szukacie nowego telewizora, ale ciągle zastanawiacie się nad odpowiednim rozmiarem? Samsung przygotował promocję, która pomoże Wam w wyborze.

Myśląc o zakupie telewizora jest masa czynników, które trzeba wziąć pod uwagę. Istotna jest przecież technologia wykonania panelu, funkcje czy właśnie rozmiar. Często dopłata do większego o kilka cali ekranu nie jest duża, ale zawsze pozostaje pytanie: czy taki telewizor zmieści się u mnie w domu? Dla wszystkich osób, które nie mogą się zdecydować, Samsung przygotował ciekawą promocję.

Akcja „Nie żałuj sobie wielkich emocji!” dotyczy dużych telewizorów, takich z co najmniej 65-calowym panelem. Urządzenia biorące udział w promocji mają nawet 82 cale, więc zdecydowanie jest w czym wybierać. Zasady działania są bardzo proste. Wystarczy kupić jeden z wybranych produktów, a na jego zwrot będziecie mieli aż 60 dni. To wystarczająco dużo czasu, żeby przekonać się czy dany sprzęt jest dla Was, czy może jednak musicie szukać czegoś z inną przekątną ekranu.

Samsung Nie żałuj sobie wielkich emocji!
Samsung Nie żałuj sobie wielkich emocji!, fot. Samsung

Promocja trwa od 3 marca do 11 kwietnia 2020 roku. Skorzystać z niej można w salonach Samsung Brand Store, a także w sieciach EURO-NET, MEDIA EXPERT, MEDIA-SATURN, NEONET, X-KOM. W akcji bierze udział sporo produktów, jak chociażby flagowy model QLED 8K, segment premium 4K oraz przedstawiciele serii RU7000 i RU8002. Ponadto można zdecydować się na telewizor Samsung The Frame.

Pełną listę produktów objętych promocją znajdziecie na stronie producenta: Nie żałuj sobie wielkich emocji!

To bez wątpienia świetna promocja Samsunga, ponieważ można kupić telewizor, porządnie go sprawdzić i zdecydować czy to jest odpowiedni wybór. Gdy ja będę w końcu kupować jakiś dla siebie, chciałbym oczywiście mieć jak największy model, ale przy okazji miło byłoby gdyby nie zajmował mi połowy salonu. Jeśli nie jest to jednorazowa akcja, sądzę że chętnie z niej w przyszłości skorzystam.

Źródło: Samsung, opracowanie własne