Dobra promocja na lampkę Xiaomi Yeelight Candela!

xiaomi yeelight candela promocja
Fot: producenta

Inteligentne oświetlenie zyskuje sobie coraz większe grono zwolenników. Nie ukrywam, że sam jestem jednym z nich i już od pewnego czasu z dużą uwagą śledzę rynek. Warto poinformować Was, że właśnie pojawiła się dobra okazja na zakup lampki nocnej od Xiaomi za naprawdę niezłe pieniądze.

Xiaomi Yeelight Candela – inteligentna lampka nocna

Najkrócej mówiąc, to urządzenie jest elektroniczną, inteligentną lampką akumulatorową, ze źródłem światła o nietypowej temperaturze barwowej 1600 K i skromnym strumieniu świetlnym 13 lumenów. Wbudowana bateria ma pojemność 2100 mAh i wystarczy na 8 godzin pracy. Akcesorium ma też na wyposażeniu łączność Bluetooth, dzięki któremu można połączyć w jeden układ MESH nawet 30 tysięcy indywidualnych lampek, którymi będziemy sterować z poziomu aplikacji.

Oczywiście wątpię, aby ktokolwiek z Was musiał zarządzać tak wielką armią tych urządzeń, jednak w razie czego dobrze wiedzieć, że sterowanie z poziomu smartfona jest jak najbardziej możliwe do wykonania. Z pomocą dedykowanej apki możemy dopasować oświetlenie do nastroju i miejsca. Tutaj w dużej mierze ogranicza nas tylko wyobraźnia. Inaczej ustawimy Candelę podczas letniego grilla w ogrodzie, a inaczej podczas romantycznej kolacji przy świecach.

Yeelight Candela Atmosphere Lamp – trochę piękna w domu

Lampka przeważnie kosztowała 180-190 złotych. Zdarzały się sklepy, które liczyły sobie za nią nawet i nieco ponad dwieście złotych. Na tym tle bardzo fajnie wyróżnia się oferta sieci x-kom, która postanowiła przecenić sprzęt do kwoty 155 złotych, co na ten moment stanowi najniższą cenę na rynku, jeśli mówimy o sklepach stacjonarnych. Zresztą, nawet w serwisach aukcyjnych trudno znaleźć Xiaomi Yeelight Candela taniej. To pokazuje, jak dobrą promocję przygotowała sieć.

Zgodnie z informacjami na stronie, możemy kupić lampkę z odbiorem w wybranym wcześniej sklepie sieci x-kom, możemy też zdecydować się na wysłanie jej na wskazany adres. W takiej sytuacji, za dostawę kurierem musimy do rachunku doliczyć 20 złotych. Pośrednio można więc powiedzieć, że Candela jest teraz tańsza o koszta transportu. Odbiór gadżetu w sieci paczkomatów InPost zwiększy rachunek o 9,90 PLN, dając nam kwotę 164,90 złotych. Jeśli szukacie eleganckiej, inteligentnej lampki, warto. To dobra oferta promocyjna, tak po prostu.

PS – ważna informacja! Jeśli w polu kodu promocyjnego wpiszecie „dzieńkobiet” (lub dzienkobiet) to cena lampki spadnie o kolejne 20 złotych, więc zapłacicie za nią 135 PLN 🙂

źródło: x-kom, opracowanie własne