Mop parowy Kärcher SC 3 EasyFix nagrodzony

Kärcher SC 3 EasyFix
Kärcher SC 3 EasyFix fot: producent

Sprzątanie domu nigdy nie należało do najłatwiejszych czynności. Jednak technologia na tyle się rozwinęła, że skutecznie ułatwia nam to zadanie. Na rynku znajdziemy wiele rozwiązań, które albo umyją za nas okna, albo odkurzą podłogę. A jeśli jakiś produkt jest dobry, to jest nagradzany. Tym razem wyróżnienie powędrowało do Kärchera.

Czym jest nagroda iF Design?

Przyznaje się ją już od 67 lat. Uznawana jest za jedną z najważniejszych nagród jeżeli chodzi o wzornictwo na świecie. Prace nagradzane są w następujących kategoriach: produkt, opakowanie, projekty komunikacyjne i serwisowe, architektura and urządzenie wnętrz. Wszystkie nagrodzone projekty znajdują się w publikacji iF World Design Guide, w aplikacji iF design oraz są prezentowane na wystawie iF design w Berlinie.

Tym razem ową nagrodę zgarnął mop parowy od firmy Kärcher. Jest to pierwsze takie wyróżnienie, jakie firma może wrzucić do swojego portfolio. Tym bardziej wypada pogratulować i życzyć producentowi – którego zapewne kojarzy większość z Was – kolejnych sukcesów.

Ulepsz swój internet z Deco X20 od TP-Link

Zachwytu z tego powodu zdecydowanie nie mógł ukryć Michael Meyer, Dyrektor ds. wzornictwa przemysłowego produktów do domu i ogrodu:

W swoich projektach zawsze dążymy do połączenia ergonomii i piękna. Otrzymanie nagrody iF Design Award jest doskonałym potwierdzeniem tego, że po raz kolejny nam się to udało.

Kärcher SC 3 EasyFix charakteryzuje się trzystopniową regulacją ilości pary wodnej, która z łatwością usunie każdy brud z naszej podłogi i jednocześnie nadając jej świeżości. W dodatku usuwa on do 99,99 procent bakterii bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych. Świetnie sprawdzi się on w obecnych czasach, kiedy dezynfekcja stała się bardzo ważnym aspektem w życiu każdego z nas. Taka forma czyszczenia powierzchni pozwoli na zabezpieczenie się przed patogenami, które są wrażliwe na wysokie temperatury.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne


Marcin Surmacz, Technologicznie to i owo

Od dziecka ciekawią mnie technologie, jakie nas otaczają (tj. komputery, telefony itp.). W wolnym czasie uwielbiam słuchać muzyki, oglądać filmy i seriale. Recenzowanie sprzętu, czytanie i pisanie newsów o nowinkach technologicznych jest poniekąd moją pasją, którą staram się realizować w różnych miejscach.